مسئولان با تلاش مضاعف مشکلات اقتصادی مردم را رفع کنند
چهار شنبه 28 آذر 1397

فرمانده پادگان شهدای جوادنیا استان قزوین:

مسئولان با تلاش مضاعف مشکلات اقتصادی مردم را رفع کنند

مسئولان با تلاش مضاعف مشکلات اقتصادی مردم را رفع کنند
کد خبر: 271750/ کدخبرنگار : 51/ تاریخ انتشار: 1396/11/22 ساعت: 1:18 PM


فرمانده پادگان شهدای جوادنیا استان قزوین گفت: مسئولین باید کار و تلاش مضاعفی برای حل مشکلات اقتصادی مردم داشته باشند و اگر نمی‌توانند جای خود را بقیه بدهند.سرهنگ وفاپور در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسیصبح قزویناظهار کرد: رهبری حکیمانه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، مردمی و اسلامی بودن انقلاب اسلامی سه رکن اساسی بنیانگذاری، ماندگاری و تدام انقلاب است.

وی مطرح کرد: مردم ایران به انقلاب خود عشق می‌ورزند و خودشان با شجاعت، رشادت و خون خود این انقلاب را به وجود آورده اند و در هر شرایطی از آن حفاظت و حمایت می‌کنند.

فرمانده پادگان شهدای جوادنیا استان قزوین عنوان کرد: مقام معظم رهبری انقلاب را به بهترین نحو هدایت و راهبری می‌کنند و دین اسلام هم به عنوان یک دین آزادی‌خواه و متکی بر آرای مردم که سه عامل دین و اعتقادات و ارزش‌ها مثلثی است که به برکت‌ آنها انقلاب در حال تداوم است و با ظهور امام زمان ادامه خواهد داشت.

وفاپور با اشاره به حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی بیان کرد: امسال حضور مردم در طول چند سالی که برگزار می‌شود بسیار عالی، دیدنی و بی نظیر بود و امسال مراسم راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب متفاوت تر از سال‌های گذشته بود.

این مسئول اذعان کرد: با توجه به حضور گسترده مردم، وظیفه مسئولین در قبال پشتیبانی همیشگی مردم سنگین تر خواهد شد، مردمی که با تمام مشکلات، فراز و نشیب و کم و کاستی‌ها به هیچ شرایطیی حاضر نیستند که از انقلاب خود دست بکشید.

وی ابراز کرد: مسئولین باید قدردان این مردم باشند و به فکر مشکلات، معیشت و نسل‌های فعلی و آینده انقلاب باشند. 

وفاپور در پایان گفت: مسئولین باید کار و تلاش مضاعفی برای حل مشکلات اقتصادی مردم داشته باشند و اگر نمی‌توانند جای خود را به کسانی بدهند که بتوانند قدردان حمایت و پشتیبانی مردم باشند.
انتهای پیام/۳۰۰۸


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.