راز ماندگاری انقلاب در خط حزب‌الله+لینک دریافت
پنج شنبه 27 دی 1397

صدوبیستمین شماره خط حزب‌الله منتشر شد:

راز ماندگاری انقلاب در خط حزب‌الله+لینک دریافت

راز ماندگاری انقلاب در خط حزب‌الله+لینک دریافت
کد خبر: 271707/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/11/20 ساعت: 12:16 PM


در آستانه‌ چهلمین سالگرد و جشن پیروزی انقلاب اسلامی، صدوبیستمین شماره از خط حزب‌الله با مطالبی درباره‌ انقلاب منتشر شد.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین ،در آستانه‌ چهلمین سالگرد و جشن پیروزی انقلاب اسلامی، صدوبیستمین شماره از خط حزب‌الله با مطالبی درباره‌ی انقلاب منتشر شد.

 سخن هفته‌  این شماره از نشریه، باعنوان «پرچمدار»، به این پرسش پاسخ می‌دهد که راز ماندگاری انقلاب اسلامی چیست؟ در بخشی از متن چنین می‌خوانیم: «"مردم، پرچم و پرچمدار"، سه ضلع مثلث اقتدار و پیروزی کشورند، برای همین، دشمن و در رأس آن، «شیطان بزرگ» به‌ شدت عصبانی است: «آمریکا عصبانی است، به‌ شدت عصبانی است. از که عصبانی است؟ فقط از این حقیر که عصبانی نیست، از شما هم عصبانی است؛ از ملّت ایران عصبانی است، از حکومت ایران عصبانی است، از انقلاب ایران عصبانی است؛ چرا؟ برای خاطر اینکه شکست خورده؛ از این حرکت عظیم شکست خورده.»

راز ماندگاری انقلاب در خط حزب‌الله+لینک دریافت

 گزارش هفته‌‌ این شماره از نشریه نیز باعنوان «اگر انقلاب نمی‌شد...» به چهار منجلابی که خاندان پهلوی این کشور را گرفتار آن کرده بود پرداخته است.

در ستون «بدتر از قاجار» این شماره، مطلبی با عنوان «ژنرال آمریکایی گفت لوله تفنگ‌ها را پایین بیاورید و مردم را بزنید»، و در ستون «مطالبه‌ رهبری» مطلبی با عنوان «کسانی که در نیمه‌ راه هستند را جذب کنید» منتشر شده است. همچنین «دستاوردهای انقلاب خمینی، غیرقابل انکارذ است»، عنوان گزارش رصدی این هفته از نشریه است که اندیشکده‌ اسرائیلی بگین سادات به دستاوردهای انقلاب اشاره کرده است.

 برنامه‌‌ اسلام این نیست هر کسی فقط به فکر زندگی خود باشد، شما آن نسلی هستید که اگر خوب عمل کنید آینده‌ کشور تضمین خواهد شد، خصوصیت کار تشکیلاتی این است که فرد باید خودش را در جمع حل کند، دهه‌ فجر منهای اسلام یک پول هم ارزش ندارد، برای ساختن دنیای خود و دیگران باید مجاهدت کنیم، هرکدام از زن و مرد وظیفه اختصاصی خود را دارند و... عناوین بخش‌های دیگر نشریه خط حزب‌الله است .
صدوبیستمین شماره‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید علی محمودوند تقدیم شده است.

برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

برای  دریافت صدوبیستمین شماره  "خط حزب‌الله"  نسخه‌ی مطالعه (A4) اینجا و برای دریافت نسخه‌ی چاپ (A3) اینجامراجعه کنید.

انتهای پیام/1404با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.