به سیرک ضدانقلاب خوش آمدید!
پنج شنبه 4 بهمن 1397

حواشی یک سناریوی نمایشی

به سیرک ضدانقلاب خوش آمدید!

به سیرک ضدانقلاب خوش آمدید!
کد خبر: 271389/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/11/12 ساعت: 12:02 PM


کانال ضد انقلاب آمدنیوز دیروز ادعای هک شدن توسط جمهوری اسلامی را مطرح کرد به امید آن که بتواند موج جدیدی در فضای رسانه‌ای به راه بیاندازد.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین،صبح روز گذشته پیام‌های ضدونقیضی از سوی یکی از کانال های ضدانقلابمبنی بر هک شدنش منتشر شد که از دید بسیاری از کاربران این ماجرا صرفا یک نمایش برای جلب مخاطب بود.کانال ضد انقلاب آمدنیوز که با دروغ‌هایش مخاطبانی برای خودش دست و پا کرده، دیروز ادعای هک شدن توسط جمهوری اسلامی را مطرح کرد به امید آن که بتواند موج جدیدی در فضای رسانه‌ای به راه بیاندازد و مخاطبان کانال تلگرامی‌اش را افزایش دهد. 

 این کانال تلگرامی که پیشتر به انتشار شایعات و سیاه‌نمایی علیه جمهوری اسلامی شهرت دارد و تاکنون بارها ادعاها و دروغ‌هایش با روشنگری مواجه شده است به هر طریقی به دنبال خودنمایی است که نمونه آخرش اتفاقی بود که دیروز صبح رخ داد. پس از این ادعا، تعدادی از مخاطبان فضای مجازی این موضوع را سناریوی پیش پا افتاده قلمداد کردند. همچنین بودند کاربرانی که به ابعاد دیگری به این موضوع نگاه کردند و از زبان طنز غافل نشدند. این کاربران با هشتگ #سیرک_آمدنیوز به این موضوعق واکنش نشان دادند.

 در ادامه واکنش‌های متفاوت کاربران شبکه‌های را مشاهده می‌کنید:

محمد سرشار مدیر شبکه پویا در واکنش به این ماجرا نوشت: بچه که بود برای جلب توجه بقیه خودش را به مریضی می‌زد.
بزرگتر که شد، اکانت خودش را هک میکرد!
سید محمود رضوی دیگر چهره سینما و تلویزیون با اشاره به  سابقه مدیریتی پدر روح الله زم  در حوزه فیلم نیز  گفت: آمدنیوز از رونق افتاده،شروع کرده به خود زنی و سیاه بازی! روح الله زم فکرکرده چون در دوره ی مدیریت پدرش درحوزه فیلمهای موفقی ساخته شده حالااونم میتونه مردم رو فیلم کنه. یکی‌نیست بهش بگه آقازاده ازفضل پدر توراچه حاصل؟!

چغک: این سیرک آمدنیوز رو که میبینم یاد دوران دبیرستان میفتم.همکلاسی ما عاشق یه دختر شده بود می گفت شما برید مزاحمش بشید من بیام شما رو بزنم:)))

حسین کازرونی:  خلیل عقاب هم نمیتونه مثل سیرک آمدنیوز اجرا کنه!مدیرش نون هنر خورده بالاخره؛ باید یه جا نشون بده دیگه!

جی اوه: چند ساعتی کانال را هک شده نشان داد برای جذب ممبر بیشتر 

بی سهمیه: میگم ای کاش  ماهم شورای آمدنیوز و یه روح الله زم داشتیم به خدا پیر نمیشدیم بس که میخندیدم از دست مدیرش 
یه سیرک نمایشی جذاب

علی فیض اللهی: سیرک آمدنیوز فقط اونجاش که زم با صدای آمریکا مصاحبه می کرد و می گفت ارتباط من با آمدنیوز تموم شده...

حاج پطروس: آمد نیوز روی فهم و شعور مخاطبش حساب باز کرده هرچی دروغ هک شدنشو بیشتر باور کنن در آینده راحت تر سواری میگیره

آسید: مثلا با یک ژست من خیلی خوبم و هیچ ارتباطی با سرویس‌های جاسوسی خارجی ندارم، ظاهرا مدیر پروژه را حذف کنی تا ته‌مانده اعتبار خودت را از دست ندهی! 

پاراگراف: شما بگید هک کردنش ما هم میگیم باشه اصلا سپاه هک کرده!اما بدونید روح الله زم دیگه یک مهره سوخته است، اونایی که زم و پرورش دادن، برای حفظ پروژه اصلیشون( آمدنیوز یا صدای مردم) مجبورن زم رو حذف کنن!پس اسیر بازی نخ نماشون نشید.


صادق: آخرین سکانس سیرک آمدنیوز میتونه این باشه/ مدیر تلگرام: تا ساعتی دیگر پست‌های حذف شده و کاربران لفت داده را به کانال آمدنیوز برمی‌گردانیم!
انتهای پیام/1404
منبع: فارس


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.