چرا زیبا کلام پاسخگوی مرگ «سارینا» نیست + عکس
پنج شنبه 22 آذر 1397

فرار رو به جلوی «زیباکلام»

چرا زیبا کلام پاسخگوی مرگ «سارینا» نیست + عکس

چرا زیبا کلام پاسخگوی مرگ «سارینا» نیست + عکس
کد خبر: 271136/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/11/07 ساعت: 4:46 PM


مرگ دختر بچه کرمانشاهی بر اثر سرما باعث شد که سیل انتقادات به سمت صادق زیباکلام روانه شود که پول‌های کمک‌های مردم را در حساب شخصی‌اش نگاه داشته و می‌خواهد با آن کتابخانه و دهکده نمونه تاسیس کند.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین،حدود دو ماه است صادق زیباکلام از مردم برای زلزله‌زدگان کرمانشاهی پول جمع کرده اما این پول‌ها در حساب این استاد اصلاح‌طلب جا خوش کرده است.

چند روز پیش بود که یکی از روزنامه‌های از زیباکلام درباره اینکه چرا این پول‌ها را برای مردم زلزله زده هزینه نکرده سئوال کرد و وی بیان داشت که اوضاع مردم این مناطق خوب است و وی می‌خواهد در طرحی بلند مدت یک روستای نمونه به نام « دهکده امید»‌ بسازد.

این درحالی بود که در همان زمان رسانه‌های مختلف از جمله پایگاه خبری تحلیلی مشرق از این کار انتقاد کردند که چرا در وضعیت بحرانی که هنوز مردم به وضعیت عادی زندگی خود بازنگشته‌اند، زیباکلام به فکر کارهای آرمانی و بلند مدت است. در همین زمینه گزارش‌های مختلفی از مناطق زلزله زده توسط نمایندگان مجلس در این شهرها می‌رسید که اوضاع مردم خوب نیست و چادرهای زلزله زدگان را باد برده و مردم احتیاجات اولیه حتی حمام هم ندارند و سرما روزگار زلزله زدگان را سخت کرده است.

بعد از مدتی متاسفانه خبر رسید که سرما جان یک دختربچه به نام «سارینا ذهابی»‌ را گرفته است. در این حوزه موج انتقادات به سمت زیباکلام روانه شد که چرا از اوضاع و احوال مردم کرمانشاه به درستی خبر ندارد و اخبار واقعی را دنبال نمی‌کند و از سوی دیگر به طور غیرشرعی پولی که خیرین با هدف کمک‌رسانی عاجل و فوری به مردم بحران زده کرمانشاه به وی داده‌اند را برای آرزوهای طول و دراز خود کنار گذاشته‌ است.

در این میان اصلاح‌طلبان نیز نسبت به این موضوع واکنش شدید نشان دادند که در ادامه این نظرات درباره کار صادق زیباکلام را مشاهده می کنید.

پاسخ قابل تامل زیباکلام به انتقادات

واکنش یکی از روزنامه‌نگاران اصلاح‌طلب به پاسخ زیباکلام

انتهای پیام/1404


منبع خبر : مشرق

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.