سیمنار آموزشی «تربیت جنسی کودکان و نوجوانان» برگزار می‌شود
چهار شنبه 1 اسفند 1397

توسط جهاد دانشگاهی قزوین؛

سیمنار آموزشی «تربیت جنسی کودکان و نوجوانان» برگزار می‌شود

سیمنار آموزشی «تربیت جنسی کودکان و نوجوانان» برگزار می‌شود
کد خبر: 270966/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/11/03 ساعت: 1:30 PM


سیمنار آموزشی «تربیت جنسی کودکان و نوجوانان» در جهاد دانشگاهی قزوین برگزار می‌شود.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ تربیت جنسی کودک یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین مسائل در حوزه‌های تربیتی است؛ چراکه نقش مهمی در آینده کودکان ما دارد به‌ویژه آنکه در عصر فناوری ارتباطات و اطلاعات سرعت انتقال پیام و در دسترس بودن انواع اطلاعات و دانسته‌ها توسط رسانه‌های گوناگون چون اینترنت و فضای مجازی، تلویزیون و غیره کودکان ما در معرض خطر هستند.

مرکز آموزش کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی قزوین باهدف افزایش آگاهی والدین، مربیان و معلمان در زمینه‌ی پاسخ صحیح به سؤالات متعدد کودکان و نوجوانان به‌منظور جلوگیری از بروز آسیب‌های روحی و جسمی ممانعت از گرایش فرزندان به منابع غیر معتبر جهت دریافت پاسخ سؤالات، برای اولین بار در استان، سیمنار آموزشی تربیت جنسی کودکان و نوجوانان را برگزار می‌کند.

پیچیدگی‌های دنیای امروز ضرورت آموزش والدین در تربیت جنسی کودکان و رعایت نکات مهم در سبک زندگی ما را صدچندان می‌کند.

مرکز آموزش کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی قزوین برای آموزش والدین و مربیان و نیز انتقال این ضرورت مهم در جامعه، و باهدف افزایش آگاهی والدین، مربیان و معلمان در زمینه‌ی پاسخ صحیح به سؤالات متعدد کودکان و نوجوانان به‌منظور جلوگیری از بروز آسیب‌های روحی و جسمی ممانعت از گرایش فرزندان به منابع غیر معتبر جهت دریافت پاسخ سؤالات، اقدام به برگزاری سمینار آموزشی یک‌روزه با عنوان «تربیت جنسی کودکان و نوجوانان» با حضور خانم دکتر فردوسی از مدرسان برجسته کشوری نموده است.

گفتنی است؛ شرکت در این دوره برای والدین، مربیان و علاقه‌مندان آزاد است و علاقه‌مندانی که تا تاریخ ۴ بهمن‌ماه در این سمینار ثبت‌نام نمایند مشمول ۲۵ درصد تخفیف خواهند بود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۹-۳۳۲۳۶۷۹۷ تماس گرفته و یا حضوراً به مرکز آموزش کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی قزوین مراجعه کنند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.