واگذاری شهرک‌های صنعتی به بخش خصوصی زمینه ارتقای آنها را فرا
سه شبه 27 آذر 1397

معاون برنامه ريزي شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين:

واگذاری شهرک‌های صنعتی به بخش خصوصی زمینه ارتقای آنها را فراهم می‌کند

واگذاری شهرک‌های صنعتی به بخش خصوصی زمینه ارتقای آنها را فراهم می‌کند
کد خبر: 270963/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/11/03 ساعت: 11:25 AM


معاون برنامه ريزي شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين گفت: واگذاری شهرک‌های صنعتی به بخش خصوصی زمینه ارتقای آنها را فراهم می‌کند و انتقال ناحيه صنعتي دانسفهان از جهاد كشاورزي به شركت شهرك‌هاي صنعتي با این هدف صورت گرفت.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ شهريار كشاورز معاون برنامه ريزي و توسعه مديريت شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين در پایان مجمع عمومی انتخابات شرکت خدماتی ناحيه صنعتي دانسفهان اظهار کرد: خوشبختانه واگذاری شهرک‌های صنعتی به بخش خصوصی این فرصت را برای واحدهای تولیدی فراهم کرده که اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مناسب جهت ارتقاء و نگهداری شهرک‌های صنعتی خصوصاً در بحث مبلمان شهری و زیرساخت‌ها پیش از پیش فعالتر عمل کنند.

وی افزود: شركت صنعتگران در انتخاب اعضاء هیئت مدیره ناحيه صنعتي دانسفهان جهت اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و کاهش تصدی گری بخش دولت خواهد بود.

این مسئول با اشاره به سرمايه گذاري در ناحيه صنعتي دانسفهان گفت: از زمان انتقال ناحيه صنعتي دانسفهان از جهاد كشاورزي به شركت شهرك‌هاي صنعتي استان بالغ بر 30 ميليارد ريال هزينه براي اجراي پروژه‌هايي شامل زيرسازي و آسفالت بلوار و خيابان‌ها، ساختمان و ماشين آتش نشاني، شبكه گاز، شبكه روشنايي، منبع هوايي انجام شده است.

گفتنی است؛ این مراسم که با حضور گسترده صنعتگران مستقر در ناحيه صنعتي دانسفهان برگزار شد، پس از معرفی 9 نفر از کاندیدهای عضویت در هیئت مدیره پس از برگزاری انتخابات 5 نفر که بالاترین رای را کسب کرده به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره شرکت خدماتی ناحيه صنعتي دانسفهان به مدت دو سال انتخاب شدند.

هم اکنون در این ناحيه صنعتي 67 قرارداد با متقاضیان سرمایه گذاری منعقد شده که از این تعداد 54 واحد تولیدی با سرمایه گذاری 549 میلیارد ریال و اشتغال بیش از يك هزار و 100 نفر نیز به بهره برداری رسیدند.

در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و واگذاری شهرک‌های و نواحی صنعتی به بخش خصوصی، تاکنون اداره ۶ شهرک و ناحیه صنعتی کاسپین، لیا، آراسنج، حیدریه، خرمدشت و دانسفهان در استان به بخش خصوصی متشكل از صاحبان صنايع همان شهرك صنعتي واگذار شده است.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.