تیم "سفیر نوین آبیک" نماینده قزوین در لیگ سه فوتبال کشور شد
چهار شنبه 4 مهر 1397

اخبار کوتاه ورزشی استان؛

تیم "سفیر نوین آبیک" نماینده قزوین در لیگ سه فوتبال کشور شد

تیم"سفیر نوین آبیک" نماینده قزوین در لیگ سه فوتبال کشور شد
کد خبر: 270934/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/11/02 ساعت: 12:15 PM


تیم سفیر نوین آبیک با قهرمانی در لیگ برتر فوتبال استان، فصل آینده در لیگ سه فوتبال کشور به میدان می‌رود.



به گزارش خبرنگار ورزشی صبح قزوین؛ گزیده ای از مهمترین اخبار ورزشی استان را در ادامه می‌خوانید: 

درخشش کاراته کاهای قزوینی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی

در پایان رقابت‌های کاراته قهرمانی کشور و انتخابی تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و امید کاراته‌های استان خوش درخشیدند.

رئوف دست افکن در منهای ۷۵ امیدها قهرمان شد، در رده سنی نوجوانان هم امیرمحمدرجبی، معراج محمدی، سعید رمضانی و حمیدرضا حیدریان برنز کسب کردند.کاراته استان قزوین چند سالی است بعنوان یکی از قطب‌های کاراته ایران؛ در تمامی رده‌های سنی؛ ملی پوشان شاخص و قدرتمندی را به کاراته ایران معرفی نموده است.

تیم والیبال بانوان قزوین در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور به میدان می‌رود
رقابت‌های والیبال لیگ دسته یک والیبال بانوان باشگاه‌های کشور از فردا آغاز خواهد شد و تیم والیبال بانوان استان قزوین با تیم‌های اوج شاهرود، آریای مرکزی، آکادمی استعدادهای درخشان و میلاد نور رامسر هم گروه است.

بانوان استان با ترکیب آزاده اسدی، نسیم گلی، زهرا صالحی، رعنا رضا زاده، رویا معدنی، محدثه شاهسوند، نگین کاکاوند، سحر برزگر، فاطمه بهرامی، مائده خمسه، مهرنوش دهشت مقدم، پرنیا میرصادقی، اعظم رستگار نیا و ثمین محمدیدر لیگ یک والیبال بانوان کشور برابر حریفان صف آرایی می‌کنند.

دور رفت این رقابت‌ها از دوم بهمن به میزبانی میلاد نور رامسر آغاز می‌شود.

کسب یک مدال طلا و یک نقره در لیگ برتر تیراندازی
در پایان هفته هشتم و نهم رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی باشگاه‌های کشور در تهران؛ ابراهیم برخورداری تیرانداز شایسته و ارزنده قزوینی تیم مقامت موفق شد یک مدال طلای تیمی و مدال نقره تپانچه انفرادی را کسب کند.

یازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی آقایان در هفته نهم با حضور 6 تیم دنبال شد که در نهایت در رشته تفنگ بادی، تیم‌های نزاجا، شرکت ملی حفاری و کرمان با شکست تیم‌های مقاومت، نظام مهندسی ساختمان قم و هیئت سمنان به برتری رسیدند.  

در تپانچه بادی نیز تیم‌های مقاومت، شرکت ملی حفاری و هیات کرمان با برتری مقابل تیم‌های نزاجا، نظام مهندسی ساختمان قم و هیات سمنان به پیروزی دست یافتند.

با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی، امیر سیاوش ذوالفقاریان از هیات سمنان، حسین باقری و امیر محمد نکونام هر دو از نزاجا به ترتیب عناوین برتر را به خود اختصاص دادند.

همچنین در تپانچه بادی نیز، جواد فروغی، ابراهیم برخورداری و امیر جوهری خو هر سه از مقاومت به ترتیب در مکان‌های اول تا سوم ایستادند.

پیروزی تیم فوتسال بانوان کاسپین در لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور
در آغاز رقابت‌های فوتسال دسته یک بانوان باشگاه‌های کشور و در گروه چهار این رقابت‌ها که در قزوین در حال برگزاری است، تیم‌های کاسپین قزوین، پیشرو تهران، هیئت فوتبال یزد برابر حریفان به برتری رسیدند.

بانوان کاسپین قزوین میزبان دور رفت در بازی خود با نتیجه ۴ بر ۱ صنعت مس شهربابک را با گل‌های سهیلا مهدی آبادی و سانازحیدری مغلوب کرد.

این بازی‌ها در ورزشگاه شهیدبابایی قزوین برگزار می‌شود.

تیم سفیر نوین آبیک نماینده قزوین در لیگ سه فوتبال کشور
تیم سفیر نوین آبیک با قهرمانی در لیگ برتر فوتبال استان، فصل آینده در لیگ سه فوتبال کشور به میدان می‌رود.

در هفته پایانی این رقابت‌ها، تیم های آراد تاکستان، سفیرنوین آبیک و کاسپین نوین برابر حریفان به برتری دست یافتند.

در پایان هم تیم‌های سفیر نوین آبیک، پسران برتر و کاسپین نوین عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

تیم سفیر نوین آبیک با کسب این قهرمانی به عنوان نماینده استان در فصل آینده لیگ سه فوتبال کشور به میدان می‌رود، لیگ برترفوتبال استان با شرکت ۶ تیم برگزار شد.

برگزاری مسابقات چهار جانبه تنیس روی میز در قزوین
هیأت پینگ پنگ استان قزوین میزبان یکدوره رقابت چهارجانبه با حضور تیم‌های همدان، البرز، مرکزی و قزوین در خانه بین المللی تنیس روی میز قزوین بود.

این رقابت‌ها در دو مقطع ٱمید و نونهالان برگزار شد که در پایان جوایزی به صورت نقدی به بازیکنان برتر هر مقطع اهداء گردید.

نتایج مسابقات آزاد
نفر اول: مهیار بهنام نژاد از ( قزوین)
نفر دوم: ایلیا جهانفر از ( قزوین )
نفر سوم مشترک: نوید شمس از ( البرز )
نفر سوم مشترک: پویا جوادی از ( قزوین )
همچنین به منظور تشویق بازیکنان به نفر پنجم امیر حسین شریفی از ( مرکزی ) نیز جایزه ای اهداء گردید.
نتایج مقطع سنی نونهالان
نفر اول: سینا حکیما از ( قزوین )
نفر دوم: پارسا معصومی از ( همدان )
نفر سوم: یاسین اصفهانی از ( قزوین )
با توجه به تشویق رده سنی پایه به بازیکنان چهارم و پنجم نیز جوایزی اهداء عزیزا
نفر چهارم: امیر حسین ذوالقدر از ( قزوین )
نفر پنجم: علیرضا نصر پور از ( همدان )

همچنین با توجه به حضور بازیکنان استانهای همدان ، و مرکزی در قزوین یکدوره مسابقات دیگر نیز انجام شد که در پایان پوریا سخائی از ( مرکزی ) به مقام قهرمانی رسید. مهیار بهنام نژاد از ( قزوین ) به مقام دوم و کیارش زین العابدینی از ( قزوین ) در جایگاه سومی قرار گرفت.

همچنین یکدوره مسابقه دیگر به صورت حذفی بین نفرات سوم و چهارم گروه‌های مختلف برگزار شد که در نهایت سینا حکیما از ( قزوین ) اول شد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.