صندوق کشمش به‌زودی در قزوین راه‌اندازی می‌شود
جمعه 3 اسفند 1397

معاون اقتصادی استانداری قزوین:

صندوق کشمش به‌زودی در قزوین راه‌اندازی می‌شود

صندوق کشمش به‌زودی در قزوین راه‌اندازی می‌شود
کد خبر: 270668/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/10/25 ساعت: 1:53 PM


معاون اقتصادی استانداری قزوین از راه‌اندازی صندوق کشمش به‌زودی در استان قزوین خبر داد و افزود: تشکیل صندوق کشمش در استان قزوین ظرفیت بسیار خوبی برای توسعه کشت و افزایش تولید و حمایت جدی از کشاورزان است.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استانداری قزوین در جلسه بررسی آخرین وضعیت تشکیل صندوق کشمش استان اظهار کرد: تشکیل صندوق کشمش یکی از مصوبات مهم سفر هیئت دولت به استان قزوین است که باهدف حمایت از توسعه بخش کشاورزی و کمک به تبدیل کشاورزی سنتی به مدرن صورت گرفته است.

وی افزود: تشکیل صندوق کشمش در استان قزوین ظرفیت بسیار خوبی برای توسعه کشت و افزایش تولید و حمایت جدی از کشاورزان است.

این مسئول بیان کرد: صندوق کشمش با ۵۱ درصد سهم واریزی از سوی تولیدکنندگان و ۴۹ درصد سهم دولت فعالیت‌های مقدماتی خود را آغاز کرده و به‌زودی با تشکیل مجمع، اعضاء هیئت‌مدیره صندوق تشکیل می‌شود.

وی تصریح کرد: یارانه تخصیص داده‌شده از سوی دولت نیز به استان ابلاغ‌شده که به‌حساب این صندوق واریز می‌شود تا با تقویت توان مالی صندوق مشکل باغداران تاکستان مرتفع شود.

حبیبی گفت: باید این صندوق در مدت یک ماه آینده برای حل مشکلات مردم و انگور کاران تشکیل شود و با ایجاد وحدت و انسجام لازم میان تاک‌داران امیدواری باغداران تقویت شود.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.