اغتشاشگران محرک و معاند را به اشد مجازات محکوم می‌کنیم
سه شبه 20 آذر 1397

دادستان قزوین:

اغتشاشگران محرک و معاند را به اشد مجازات محکوم می‌کنیم

 اغتشاشگران محرک و معاند را به اشد مجازات محکوم می‌کنیم
کد خبر: 270539/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/10/23 ساعت: 9:07 AM


دادستان قزوین گفت: کسانی که برای تخریب اموال عمومی و شخصی مردم دیگران را تحریک کردند و یا در این جریان تأسف بار نقشی داشتند و همچنین اغتشاگران محرک و معاند را به اشد مجازات محکوم می‌کنیم.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دادستان قزوین صبح امروز(شنبه) در بازدید از شعب ویژه رسیدگی به حوادث اخیر اظهار کرد: دستگاه قضایی استان از ابتدای تجمع‌ها تلاش کرد تا ضمن انجام وظایف و تکالیف قانونی مانع از تشدید اقدامات ضدامنیتی شود.

وی ادامه داد: تأکید فراوانی به ضابطان قضایی شده بود که براساس اخبار و گزارش‌های رسیده مراقبت‌های لازم را داشته باشند؛ چرا که عده قلیلی که در میان مردم پنهان شده بودند، سعی می‌کردند با تحریک حاضران، نوعی تقابل میان مأموران و مردم ایجاد کنند.

این مسئول اضافه کرد: خوشبختانه با درایت ضابطان و مدیریت شایسته دستگاه‌های مختلف حاضر در صحنه عوامل محرک دستگیر شدند و برای رسیدگی شایسته و متمرکز شعب ویژه رسیدگی در قزوین و تاکستان تشکیل شده است.

وی افزود: دستگاه قضایی در خصوص دستگیر شدگان بررسی و تحقیق لازم را انجام داده و خواهد داد از این رو کسانی که به صورت اتفاقی و یا با تحریک دیگران هیجان زده شدند با طی مراحل قانونی آزاد می‌شوند.

صادقی نیارکی عنوان کرد: کسانی که برای تخریب اموال عمومی و شخصی مردم دیگران را تحریک کردند و یا در این جریان تأسف بار نقشی داشتند و همچنین اغتشاگران محرک و معاند را به اشد مجازات محکوم می‌کنیم.

وی تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری در رهنمودهای اخیرشان فرمودند ما تلاش می‌کنیم تا میان افراد معاند و ناآگاه تمیز دهیم؛ چراکه متجاوزان به اموال عمومی و مردم باید مجازات شوند.

مسئولان به فکر خدمت به مردم باشند

این مسئول اعلام کرد: در روزهای اخیر و با تحقیقات انجام شده دستیگیری‌های جدید داشته ایم و این تحقیقات ادامه خواهد داشت.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین تصریح کرد: غاطبه مردم بر مدار قانون حرکت می‌کنند اما عده قلیلی باید بدانند که اجازه موج سواری از مطالبات مردم را نمی‌دهیم، کسی حق ندارد از سخنان مردم و حضور مردم سوءاستفاده کند.

وی عنوان کرد: دستگاه قضایی، امنیتی و انتظامی بخش عمده کار خویش را انجام داده اند و امروز بخش عمده کار بر دوش رسانه‌ها و دستگاه‌های فرهنگی است.

صادقی نیارکی توضیح داد: امروز کسانی که تریبون در دست دارند، قلم به دست هستند و در جامعه جایگاهی دارند به میدان بیایند و واقعیت‌های دشمنان را آشکار کنند؛ نباید اجازه داد فتنه انگیزی دشمن با دست منافقین داخلی در غبار گذر زمان فراموش شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز پس از امضای برجام و عهدشکنی قابل پیش بینی آمریکا و توطئه‌های دیگر استکبار به خوبی دشمنی آنها برای برخی که باور نمی‌کردند، روشن شده است از این رو لازم است مسئولان در سطوح مختلف با اتکا به پرودگار متعال، تحت زعامت مقام معظم رهبری و با استفاده از توان امکانات و نیروی داخلی در راه پیشرفت کشور و خدمت به مردم گام بردارند.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین یادآورشد: امروز دیگر توطئه دشمن خنثی شده و با ایجاد امنیت و آرامش در کشور، مسئولان باید تنها به فکر خدمت به مردم باشند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.