25 هزار حامی از ایتام قزوینی حمایت می‌کنند
پنج شنبه 22 آذر 1397

مدیرکل کمیته امداد استان:

25 هزار حامی از ایتام قزوینی حمایت می‌کنند

 25 هزار حامی از ایتام قزوینی حمایت می‌کنند
کد خبر: 270498/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/10/21 ساعت: 8:04 AM


بیش از 25 هزار در طرح اکرام و محسنین کمیته امداد مشارکت داشته و به ایتام و فرزندان محسنین کمک می‌کنند.مجید مؤمنی، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزویناظهار کرد: چهار هزار و 811 نفر از فرزندان تحت حمایت کمیته امداد هستند که از این تعداد سه هزار و 111 نفر در قالب طرح محسنین و یک هزار و 700 فرزند یتیم در قالب طرح اکرام از کمک کمیته امداد و حامیان بهره مند هستند.

وی ادامه داد: در مجموع بیش از 25 هزار در طرح اکرام و محسنین کمیته امداد مشارکت داشته و به ایتام و فرزندان محسنین کمک می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: از مجموع سه هزار و 111 فرزند تحت حمایت در طرح محسنین؛ 22 نفر فاقد مادر و 19 نفر مبتلا به بیماری صعب العلاج هستند؛ همچنین از یک هزار و 700 یتیم طرح اکرام ایتام نیز 34 نفر فاقد مادر و 22 نفر مبتلا به بیماری صعب العلاج هستند.

وی اعلام کرد: متوسط سرانه ماهانه فرزندان در طرح اکرام ایتام بیش از 302 هزار تومان و در طرح محسنین بیش از 63 هزار تومان است.

مؤمنی خاطرنشان کرد: کمیته امداد تلاش می‌کند تا با مشارکت مردمی کار امدادرسانی را در عرصه مردمی گسترش دهد و با ارائه مشاوره و راهنمایی زمینه هدایت کمک‌ها برای رفع محرومیت را در جامعه فراهم کند.

وی یادآورشد: مشارکت مردمی مهمترین و اساسی‌ترین محور در رویکرد خدمت رسانی به مددجویان است چراکه کمیته امداد با جمع آوری کمک اغنیا و اختصاص این کمک به نیازمندان، خود را پیونددهنده اغنیاء و فقرا می‌داند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.