دو روحانی حامی سران فتنه داور تئاتر فجر شدند!؟
یکشبه 25 آذر 1397

قائم مقام جشنواره تئاتر فجر خبر داد:

دو روحانی حامی سران فتنه داور تئاتر فجر شدند!؟

دو روحانی حامی سران فتنه داور تئاتر فجر شدند!؟
کد خبر: 270400/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/10/19 ساعت: 10:08 AM


"محمد علی آهنگران" از حامیان پر و پاقرص سران فتنه به شمار می رود که البته بارها به همین خاطر مورد عتاب پدرش (حاج صادق آهنگران) قرار گرفته و کارش به جایی رسید که حاج صادق به طور علنی اواخر اسفند سال گذشته در محضر رهبر انقلاب از وی ابراز برائت کرد! و همچنین "محمد علی ابطحی" نیز در دولت خاتمی ابتدا رئیس دفتر و سپس به معاون پارلمانی رئیس دولت اصلاحات منصوب شد. وی در در انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم از حامیان میرحسین موسوی بود و ...به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین ،نشست خبری اصغر دشتی، قائم مقام جشنواره تئاتر فجر صبح امروز در سالن کنفرانس تئاتر شهر با حضور خبرنگاران برگزار شد.

 بنابر این گزارش، دشتی در این نشست، در پاسخ به سوالی درباره انتخاب طراحان برای کارشناسی و حضور دو چهره سیاسی برای انتخاب آثار گفت: به هرحال ما با جامعه متکثر و پر توقعی سر و کار داریم. همین که امسال توانستیم این طرح را اجرا کنیم برایمان موفقیت است. فکر می‌کنم با اصلاح ایرادات می‌توانیم معقولانه‌تر از سال‌های بعد عمل کنیم. اما حضور کارشناسان سیاسی هم نکته‌ای دیگر است. ما خیلی پیگیری کردیم که افراد سیاسی که انتخاب میکنیم در شرایط فعلی سمتی نداشته باشند و به دو نام ابطحی و آهنگران رسیدیم که اتفاقا بیش از افراد حرفه‌ای تئاتر، به تماشای اجرا‌های نمایش می‌نشستند.
 
 برپایه گزارش شهدای ایران، لازم به ذکر است؛ آقایان "محمد علی آهنگران" از حامیان پر و پاقرص سران فتنه به شمار می رود که البته بارها به همین خاطر مورد عتاب پدرش (حاج صادق آهنگران) قرار گرفته و کارش به جایی رسید که حاج صادق به طور علنی اواخر اسفند سال گذشته در محضر رهبر انقلاب از وی ابراز برائت کرد! و همچنین "محمد علی ابطحی" نیز در دولت خاتمی ابتدا رئیس دفتر و سپس به معاون پارلمانی رئیس دولت اصلاحات منصوب شد. وی در در انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم از حامیان میرحسین موسوی بود و در فتنه 88 نیز نقش داشت که توسط نیروهای امنیتی بازداشت و توسط دستگاه قضایی محاکمه و پس از گذراندن دوران محکومیتش، مدتی بعد آزاد شد!انتهای پیام/1404


منبع خبر : جهان

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.