حمایت صهیونیست ها از گروه ری استارت +عکس
شنبه 24 آذر 1397

الگوبرداری ری استارت ها از تکفیری ها؛

حمایت صهیونیست ها از گروه ری استارت +عکس

حمایت صهیونیست ها از گروه ری استارت +عکس
کد خبر: 270335/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/10/18 ساعت: 9:39 AM


یکی از کانال های گروه "ری استارت"، با ذوق زدگی فراوان از حمایت اسرائیل از این گروه خشونت طلب خبر داد.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین، یکی از کانال های وابسته به گروه "ری استارت" با اشاره به انعکاس اقدامات این گروه خشونت طلب در خبرگزاری های رژیم صهیونیستی و اشاره به مسدود شدن کانال رسمی ری استارت، مدعی شد: «حمایت جهانی از اپوزیسیون ری استارت حتمی است.»
 

عکس/ پست کانال وابسته به ری استارت
 
ری استارت برنامه ای است که محمد حسینی، مجری سابق تلویزیون در آن مردم را به "خشونت و آسیب رساندن به اموال عمومی" دعوت می کند و چالش "سنگ" و چالش "فحش" به راه انداخته است.
 
نکته مهم، الگوبرداری ری استارت از گروه های تکفیری وابسته به غرب همچون داعش است.
 
این شومن در برنامه های خود با تمسخر و اهانت، تمام ادیان را زیر سوال برده و ضمن تعریف و تمجید از شیطان، ادعا می کند از خود چیزی نمی‌گوید بلکه فقط از متون کهن و نو اهل تصوف و عرفان و بیش تر از مولوی و عطار و حافظ و… سخن می‌گوید!
 
البته نمادهای فراماسونری در برنامه «ری استارت» نیز دیده می‌شود؛ مثلا در یک برنامه مجری راز اعداد ۶۶ و ۶۶۶ را بیان نمود یعنی ابجد واژه شیطان و الله و عدد ۶ سوم نماد شرک است!
 
به نظر می آید غربی ها که پیش از این، بهائیت را به عنوان نمونه شیعه وهابیت راه اندازی کرده بودند، حالا سعی دارند، ری استارت را به عنوان نمونه داعش ایرانی مطرح کرده و به کمک آن، به اهداف شوم خود برسند.
 
در همین راستا، حسینی همچون تکفیری ها، از حامیان خود خواسته مساجد و اماکن مقدسه شیعیان را به آتش بزنند. حسینی تایید کرده است که هدف این گروه فقط اماکن شیعیان است و به اهل سنت کاری ندارند.انتهای پیام/1404
منبع:جام

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.