۴۰ نفر از افراد موثر در اغتشاشات دستگیر شدند
پنج شنبه 22 آذر 1397

دادستان عمومی و انقلاب قزوین:

۴۰ نفر از افراد موثر در اغتشاشات دستگیر شدند

 ۴۰ نفر از افراد موثر در اغتشاشات دستگیر شدند
کد خبر: 270332/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/10/18 ساعت: 8:55 AM


دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: بالغ بر 40 نفر از افراد موثر در این اغتشاشات را دستگیر و 60 نفر را شناسایی کردیم که دخالت‌های مستقیم در این اقدامات خرابکارانه را داشتند.به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین؛ حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دادستان عمومی و انقلاب قزوین اظهار کرد: با بررسی‌های انجام شده افرادی که در اقدامات خرابکارانه روزهای گذشته شرکت داشتند هیچکدام مشکل معیشتی نداشته و فقط سرباز دشمن بودند.

وی افزود: باید بین اغتشاشگران و فریب خوردگان تبعیض قائل شویم و همه مسئولان وظیفه دارند به مطالبات صنفی و معیشتی مردم رسیدگی کنند.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین عنوان کرد: اگر مردم در حوزه کارگری، موسسات پولی و یا در بحث گرانی و فقر مشکل دارند این وظیفه حاکمیت است که آن‌ها را رفع کند و همیشه هم مد نظر مقام معظم رهبری بوده است.

این مسئول بیان کرد: هرکسی خلاف نظم عمومی و علیه امنیت ملی کشور و استان اقدام کند قطعا با واکنش تند و قاطع دستگاه قضائی مواجه خواهد شد.

وی میانگین سنی دستگیر شدگان اغتشاشات اخیر را بین ۲۰ تا ۳۰ سال اعلام کرد و گفت: بالغ بر ۴۰ نفر از افراد موثر در این اغتشاشات را دستگیر و ۶۰ نفر را شناسایی کردیم که دخالت‌های مستقیم در این اقدامات خرابکارانه را داشتند.
انتهای پیام/2002


منبع خبر : شاخص نیوز

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.