حماسه "۹ دی" نقاب از چهره منافقان داخلی برداشت
یکشبه 25 آذر 1397

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان البرز:

حماسه "۹ دی" نقاب از چهره منافقان داخلی برداشت

حماسه"۹ دی" نقاب از چهره منافقان داخلی برداشت
کد خبر: 269817/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/10/02 ساعت: 2:34 PM


مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه امام رضا (ع)شهرستان البرز گفت:حماسه ۹ دی روز دفاع از حریم ولایت وخط بطلانی بر تمام فتنه انگیزیهای جریان فتنه در کشور بود و نقاب از چهره منافقان برداشت.حجت الاسلام شجاعی مهر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین در خصوص حماسه ۹ دی اظهار کرد: اگر بخواهیم این حماسه را تشبیه تاریخی کنیم باید اذعان کرد فتنه ۸۸ بر اثر رها شدن بعضی گلوگاه‌های احد بود که بعضی خواص در سایه غفلت و جهل و سرپیچی از فرمان رهبر الهی مشغول جمع آوری غنائم انقلاب و قدرت طلبی و زیاده خواهی شدند و فرصت طلبی منافقان که نقاب تزویر بر چهره خود گذاشته بودند شناخته شدند.

وی بیان کرد: فتنه ۸۸ کم کاری برخی از خودی‌هایی بود که در مقابل بعضی حرکت‌های جریان نفاق احساس تنبلی کردند و به دشمنان روسیاه مردم و انقلاب اعتماد کردند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان البرز اذعان کرد: فتنه گران نقاب از چهره برداشتند و به مقدسات حتی به ابی عبدالله الحسین نیز تعرض کردند و با آتش کشیدن خیمه‌های عزای امام حسین (ع) لبخند بر لبان یزیدیان زمان آوردند؛ اما مردم شجاع و مومن و انقلابی خیلی زود در سایه هدایت رهبری آنها را شناختند و همه را به زباله دان تاریخ ریختند.

وی تصریح کرد: فتنه گران خواسته و ناخواسته برای رسیدن به اهدافشان با دشمنان قسم خورده ملت هماهنگ شدند و طعم شیرین حماسه بزرگی چون انتخابات را به کام ملت و رهبر انقلاب تلخ کردند.

این کارشناس سیاسی یادآورشد: حماسه ۹ دی یادآور فروپاشی دیوار بی اعتمادی بود که فتنه گران قصد داشتند با شک و تردید بین مردم و حاکمیت ایجاد کنند تا چهره حقیقی انقلاب دیده نشود و منافقینی که برای رسیدن به منافع خود چنگال خیانت به ارزشهای اسلام و انسانی کشیدند و حتی به عزاداران و هیئت های حسینی هم توجه نکردند رسوا شدند.

وی بیان کرد: ۹ دی صحنه زیبایی از امام و امت و عاشق و معشوق در دفاع از حریم ولایت بود و این حماسه خط بطلانی بر تمام فتنه انگیزی‌های ۸ ماهه جریان فتنه بود.

شجاعی مهر اعنوان کرد: ای کاش در زمان امیرالمومنین همچنین امت بصیری برای دفاع از ولایت حضور داشت تا دیگر چهره دختر رسول خدا کبود نمی‌شد؛ لذا باید پذیرفت ۹ دی یک حادثه و اتفاق کوچک نیست بلکه حرکتی عظیم و ماندگار مردمی و حرکتی در سایه دین و تحقق وعده الهی و صحنه تقابل جریان علوی بر جریان اموی و عمروعاص های زمان بود.

وی گفت: حماسه ۹ دی نقطه پایان و سرانجام امید واهی بعضی قدرت طلبان و منفعت طلبان و منافقین فتنه انگیز بود.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.