اعزام اقلام خوراکی و غیرخوراکی به کرمانشاه
دو شنبه 19 آذر 1397

توسط سپاه امام رضا(ع) صورت گرفت؛

اعزام اقلام خوراکی و غیرخوراکی به کرمانشاه

اعزام اقلام خوراکی و غیرخوراکی به کرمانشاه
کد خبر: 269651/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/09/29 ساعت: 2:40 PM


سپاه امام رضا(ع ) اخیرا در راستای محرومیت زدایی و کمک به زلزله زدگان کرمانشاه بیش از ۲۵۰۰تخته پتو، ۷۰میلیون پول، نقد ۱۲۰۰۰هزار کنسرو ۶۰تخته فرش، 1000 متر موکت و مایحتاج اولیه و 12000هزار دست لباس به کرمانشاه بزای زلزله زدگان کرمانشاه اعزام کرده است.هادی انصاری، مسئول روابط عمومی سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و نیز کمک به مردم در سطوح مختلف جامعه در سال‌های گذشته برنامه متعددی در بخش فرهنگی، سیاسی، سازندگی و امنیتی را به مرحله اجرا و اقدام در آورده است.

وی افزود: سپاهیان و بسیجیان داوطلب سپاه امام رضا(ع) با احساس وظیفه در برابر خون شهدا و نیز امنیت کشور به سوریه و عراق اعزام شده اند تا از امنیت کشورمان در مقابل غده سرطانی همچون داعش و همه بدخواهان و نیز استکبار جهانی دفاع کنند.

این مسئول ابرز کرد: از برنامه‌های دیگر سپاه امام رضا (ع) که شاید باید از آن با عنوان پررنگ ترین نقطه فعالیت یاد کرد، پروژه‌های سازندگی و رفع محرومیت است که با شناسایی محرومیت و با کمک خیرین توانسته در هر بخشی که مستضعفان نیاز داشته اند حضور یابد و گاهی این حضور با ساخت سرپناهی برای محرومین نیز همراه بوده است.

وی عنوان کرد: سپاه امام رضا (ع) در سال‌های پیش با هدف نگهداری از اهداف انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا توانسته است با کمک بسیجیان و رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس یادواره‌های مختلفی برگزار کند.
 
انصاری اذعان کرد: سپاه امام رضا(ع) با پرداخت وام‌های اشتغال سازی بیش از 2 میلیارد تومان به واجدین شرایط در این راه کمک کرده است.

وی تصریح کرد: سپاه امام رضا(ع ) اخیرا در راستای محرومیت زدایی و کمک به زلزله زدگان کرمانشاه بیش از ۲۵۰۰تخته پتو ۷۰میلون پول نقد ۱۲۰۰۰هزار کنسرو ۶۰تخته فرش، 1000 متر موکت و مایحتاج اولیه و 12000هزار دست لباس به کرمانشاه بزای زلزله زدگان کرمانشاه اعزام کرده است.

انصاری گفت: مردم می‌دانند که سپاه از دل انقلاب و همین ملت برخاسته است و هرگز از دشمنی آمریکا، مستکبرین و دلدادگان به آمریکا ترسی ندارد و به گفته پیر جماران آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکنند، ترس ما زمانی است که در داخل با تفرقه افکنی بخواهند کشور و انقلاب اسلامی را از پای در برآوردند و یا بین سپاه و مردم اختلاف ایجاد کنند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.