۵۳ درصد از واجدین شرایط کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند
دو شنبه 19 آذر 1397

مدیرکل ثبت احوال استان قزوین:

۵۳ درصد از واجدین شرایط کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند

۵۳ درصد از واجدین شرایط کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند
کد خبر: 269187/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/09/20 ساعت: 9:05 AM


مدیر کل ثبت احوال استان قزوین گفت: تا کنون 53 درصد از واجدین شرایط کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند.به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین؛ محمدصدرا آراسته مدیر کل ثبت احوال قزوین با بیان اینکه تاکنون پانصد و بیست و یک هزار و ۶۳۵ نفر برای دریافت کارت ملی هوشمند مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: از این تعداد ۵۱۲هزار و ۵۶۴ کارت بالغ بر ۵۳ درصد از واجدین شرایط کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند.

وی افزود: با توجه به اینکه از سال ۱۳۹۷ کارت هوشمند ملی کاربردی می‌شود، امیدوارم مردم جهت اخذ کارت هوشمند ملی اقدام نمایند تا در زمان کاربردی شدن با مشکل دریافت خدمات مواجه نشوند.

این مسئول بیان کرد: در حال حاضر هزینه صدور کارت هوشمند ملی برای هر نفر ۳۲ هزار تومان است و در مدت حداکثر سه هفته کارت‌ها صادر و تحویل داده می‌شود.

کارت ملی هوشمند ۷ سال اعتبار دارد
مدیرکل ثبت احوال قزوین ابراز کرد: تاریخ اعتبار این کارت‌ها تا ۷ سال پیش‌بینی شده است زیرا ممکن است در این ۷ سال چهره‌ افراد تغییر کند.

آراسته تاکید کرد: به اطلاع کلیه افرادی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت هیچ یک از کارت‌های شناسایی ملی و یا کارت هوشمند ملی از سازمان ثبت احوال نشده اند، می‌رساند،سریعاً برای ثبت نام و دریافت کارت مذکور اقدام کند.
انتهای پیام/2002


منبع خبر : شاخص نیوز

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.