88 درصد درخواست‌ها از سامانه "سامد" در حوزه اشتغال و تسهیلات
سه شبه 24 مهر 1397

رییس مرکز مدیریت عملکرد وزارت کشور در قزوین:

88 درصد درخواست‌ها از سامانه "سامد" در حوزه اشتغال و تسهیلات است

88 درصد درخواست‌ها از سامانه"سامد" در حوزه اشتغال و تسهیلات است
کد خبر: 268987/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/09/14 ساعت: 1:29 PM


رییس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور گفت: 88 درصد درخواست‌های مردم از سامانه سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت) در حوزه اشتغال و تسهیلات است.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ وجه الله خدمتگزار رییس مرکز مدیریت عملکرد وزارت کشور پیش از ظهر امروز(سه شنبه) در دیدار با عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در استانداری قزوین اظهار کرد: سامانه سامد فرصت خوبی برای تحلیل درخواست های مردمی به شمار می‌رود.

وی افزود: با توجه به درخواست‌ها و نیازهای مردم، دستگاه‌های خدمات رسان باید همه امکانات و توانایی خود را به منظور پاسخگویی به آنان و رفع نیازهای اعلام شده به کار بگیرند.

خدمتگزار اضافه کرد: امیدواریم با همکاری مدیران و با تلاش استانداران مسیر خدمت رسانی به مردم هموارتر شود و همچنین حقوق شهروندی در دستگاه ها با جدیت بیشتری مورد پیگیری و توجه قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه مدیران باید دفاع از دستگاه خود را در محاکم قضایی جدی بگیرند، افزود: در برخی از دستگاه‌های دولتی دفاع از حقوق دولتی به درستی انجام نمی شود و این مشکل را در همایش پیش رو با رئیس جمهوری مطرح می‌کنیم.

این مقام مسئول گفت: دولت و وزارت کشور برای دفاع ازحقوق شهروندی مردم در دستگاه‌ها نیز تاکید جدی دارند.

وی در ادامه از اشتغال به عنوان یکی از نیازهای جدی کشور یاد کرد و گفت: از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواسته ایم برنامه خود برای اشتغال در هر استان را با توجه به استعداد و ظرفیت‌های هر منطقه تدوین کند تا استانداری‌ها در این حوزه گام‌های بیشتری بردارند.

استاندار قزوین در ادامه این دیدار عنوان کرد: در بحث حقوقی در دستگاه‌های دولتی ضعیف هستیم و در محاکم قضایی به دلیل دفاع ضعیف، احکام به نفع دیگران صادر می شود.

زاهدی افزود: علت این اتفاق دفاع نکردن یا بد دفاع کردن در دستگاه‌ها است که امیدواریم برای حل این مشکل تدبیر مناسبی اندیشیده شود.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.