اولین سامانه جامع مناسب‌سازی فضا و امکانات شهری رونمایی شد
سه شبه 24 مهر 1397

توسط شهرداری قزوین؛

اولین سامانه جامع مناسب‌سازی فضا و امکانات شهری رونمایی شد

اولین سامانه جامع مناسب‌سازی فضا و امکانات شهری رونمایی شد
کد خبر: 268939/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/09/13 ساعت: 2:30 PM


اولین سامانه جامع مناسب‌سازی و ایجاد قابلیت دسترسی به فضا و امکانات شهری برای آسیب مندان(معلولین و سالمندان) در قزوین رونمایی شد.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اولین سامانه جامع مناسب‌سازی و ایجاد قابلیت دسترسی به فضا و امکانات شهری برای آسیب مندان(معلولین و سالمندان) در استان قزوین توسط حسن رجبی از کارکنان روشندل معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین طراحی و راه‌اندازی شده است.

آیین رونمایی از این سامانه پیش از ظهر امروز(دوشنبه) با حضور علی صفری سرپرست شهرداری قزوین، معاون مالی و اداری، معاون شهرسازی و معماری، معاون توسعه و برنامه ریزی، مدیرعامل سازمان فاوا و سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین برگزار شد.

اولین سامانه جامع مناسب‌سازی و ایجاد قابلیت دسترسی به فضا و امکانات شهری در راستای تحقق عدالت اجتماعی، تعامل و ارتباط بین دستگاه‌های اجرایی، نظارتی و شهروندان، توسعه پایدار در سایه دسترس‌پذیری راه‌اندازی شده است.

این سامانه با قابلیت دسترسی و با هدف بسترسازی برای تحقق محیطی مناسب با فرصت های برابر در بخش‌های مختلف، از جمله شهرسازی، حمل و نقل، فرهنگی، خدماتی، ورزشی و تفریحی راه‌اندازی شده است.

گفتنی است؛ این سامانه به آدرس http://dastrespaziri.ir دارای برخی امکانات مانند آخرین احبار مناسب سازی و اطلاعیه‌های مرتبط، طرح‌های در دست اقدام، طرح‌های پیشنهادی، نظرات شهروندان، نظرات تشکل‌های مردم نهاد سالمندان، معلولین و جانبازان، نظرات دستگاه‌های مرتبط، الگوهای موفق فراملی، نمونه‌های موفق فراملی، آئین‌نامه‌ها و مقررات ملی، مصوبات شورای اسلامی شهر در رابطه با دسترس پذیر کردن فضا و امکانات شهری، صورت جلسه‌ها، همایش‌ها و مقالات تحقیقات و داده‌های علمی است.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.