سپاه قزوین از استان‌های پیشتاز در خدمات رسانی به مناطق زلزله
دو شنبه 30 مهر 1397

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور:

سپاه قزوین از استان‌های پیشتاز در خدمات رسانی به مناطق زلزله‌زده بود

سپاه قزوین از استان‌های پیشتاز در خدمات رسانی به مناطق زلزله‌زده بود
کد خبر: 268631/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/09/04 ساعت: 9:32 AM


رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با تقدیر از حضور خوب سپاه استان قزوین در مناطق زلزله زده، گفت: سپاه استان قزوین از استان‌های پیشتاز در خدمات رسانی به مناطق زلزله‌زده بود.سردار نعمان غلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: زلزله کرمانشاه از حوادث تلخی بود که در چند سال اخیر روی داد؛ اما بعد از آن جلوه‌هایی شیرین و جذاب از عظمت ملت ایران و به صحنه آمدن مردم رقم خورد.

وی افزود: یکی از این جلوه‌ها نقش و حضور سپاه و بسیج در صحنه است که با تمام توان به یاری مردم زلزله زده شتافتند و هرکدام مانند سال‌های دفاع مقدس با رویکردی جهادی مسئولیت رسیدگی به بخشی از این حغرافیا را بر عهده گرفتند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به اینکه این نگاه و رویکرد جهادی را امروز می‌توان در سطح مناطق زلزله زده مشاهده کرد، ادامه داد: استان‌ها هر کدام با ابتکارات و خلاقیت متعدد وارد میدان شدند و سعی کردند با دلجویی از خانواده‌های آسیب دیده، توزیع امکانات مرهمی بر دل مردم زلزل زده باشند.

وی افزود: استان قزوین از استان‌های پیشتاز در خدمت رسانی و همچنین پیگیری هماهنگی دستگاه‌ها و حل مشکلات مردم بوده است.

غلامی بیان کرد: با توجه به توانی که استان قزوین در مناطق معین خود در دو روستای بابا اسکندر و قره بلاغ اعظم به کار برده، آرامش در این منطقه مشاهده می‌شود و امیدواریم در گام بعدی با کمک دولت بتوانیم بازسازی را در مناطق را آغاز کنیم.

وی در پایان با تقدیر از حضور گروه‌ها و همچنین نیروهای جهادی استان قزوین در مناطق زلزله زده یادآور شد: حضور مسئولین سپاه در این منطقه جهادی بوده و بسیار قابل تقدیر است.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.