داعشی‌های مقیم روزنامه‌های وطنی
یکشبه 29 مهر 1397

یادداشت؛

داعشی‌های مقیم روزنامه‌های وطنی

داعشی‌های مقیم روزنامه‌های وطنی
کد خبر: 268570/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/09/01 ساعت: 10:22 AM


داعشی های وطنی همان هایی هستند که با کنایه های زهر آلودشان، پیوسته و مدام ، قلبهای داغدار و جگر های سوخته خانواده شهدای مدافع حرم را نشانه می رفتند .به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین، دکتر محمد صادق کوشکی طی یادداشتی در کانال تلگرامی اش درباره ویژگی های داعشی های وطنی نوشت:

۱-هر چند از شر دولت داعش خلاص شدیم، اما خدا کند سردارانی پیدا شوند و شر داعشی‌های مقیم برخی روزنامه‌های وطنی را از سر ملت کم کنند.

۲-انصافا باید اعتراف کنیم که داعشی های عراق و شام، جوانمرد تر و بامرامتر از داعشی های مقیم برخی روزنامه های وطنی بودند و اگر باقی می ماندند، بعید نبود که برای گذراندن آموزشهای تکمیلی در عرصه هایی مانند: بی وجدانی، بی شرافتی، وقاحت و....در محضر داعشی های مقیم مطبوعات وطنی زانو بزنند و شاگردی کنند .

۳-داعشی های مطبوعات ایرانی ، همان هایی هستند که شش سال پیش در روزنامه هایشان ، حضور مدافعان حرم در سوریه را محکوم کرده و مدافعان حرم را مدافعان دیکتاتوری خاندان اسد، نامیدند و حتی برای حفظ ظاهر هم ،حاضر نشدند از این تحلیل و توصیف احمقانه عذر خواهی کنند. 

۴-داعشی های وطنی همان هایی هستند که با افتخار ، تا مدتها تحلیلها و تفسیرهای رسانه های سعودی درباره مشارکت بچه های سپاه در «سرکوب و قتل عام مردم سوریه » را در روزنامه هایشان ترجمه و چاپ می کردند و سپاه و نظام را به این دلیل ، مستحق سرزنش و نکوهش میخواندند.

۵- داعشی های وطنی همان هایی هستند که ، با اصرار تمام در فضای مجازی به دنبال اثبات حقوقهای میلیونی مدافعان حرم بودند . و کنایه های زهر آلودشان، پیوسته و مدام ، قلبهای داغدار و جگر های سوخته خانواده شهدای مدافع حرم را نشانه می رفت .

۶-داعشی های وطنی همان هایی هستند که ، لحظه و ثانیه ای از تهاجم به سپاه و بسیج و آمران به معروف و حجاب و عفاف و حکومت دینی و  مقدسات اسلامی در روزنامه ها و مجلاتشان غافل نشده اند ، همان هایی که به صراحت در روزنامه هایشان قصاص را «ضد انسانی » خواندند و امام و نظام را برای اجرای عدالت در حق تروریستهای مجاهد خلق، جنایتکار و ظالم لقب داده اند.

۷- راستی تا کی باید این داعشی های خون خوار تر از «البغدادی » را تحمل کنیم . آیا روزی خواهد رسید که پاک سازی عرصه رسانه های داخلی از لوث وجود داعش را جشن بگیریم؟


انتهای پیام/1404منبع خبر : مشرق

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.