پس از توضیحات سردار وحید ...
دو شنبه 28 آبان 1397

زلزله و بازی های سیاسی؛

پس از توضیحات سردار وحید ...

پس از توضیحات سردار وحید ...
کد خبر: 268499/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/08/29 ساعت: 9:55 AM


تکلیف سیاسی کاری هایی که در این مدت با جان مردم رخ داده چه میشود؟ از معاون اول مملکت تا شخص رییس جمهور، از ایلنا تا سایر مطبوعاتی که با حرف های ناجوانمردانه جان مردم را بازیچه ی انتقام گرفتن های سیاسی خود کردند چه میشود؟! تا چه زمانی قرار است سیاسی کاری جای خدمت را بگیرد؟ تا چه زمانی قرار است هزینه ی جنگ قدرت را مردم کوچه و خیابان بپردازند؟به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین، سردار وحید در توضیحاتی اعلام کرد که قصد توهین و جسارت نداشته است. اما تکلیف چند مسئله همچنان مبهم باقی ماند:

۱- تکلیف جهانگیری که به استناد سخن قائم مقام وزارت راه، بر اساس اخبار کذب سخن پراکنی کرده و موجبات ترس و دلهره ی میلیون ها شخص مسکن مهر نشین شده چه خواهد بود؟ آیا رواست سطح اطلاع معاون اول مملکت در حد اخبار کذب باشد؟ آقایان قرار است مملکت را بر اساس همین اطلاعات کذب و اخبار غیر موثق اداره کنند؟

۲- تکلیف سیاسی کاری هایی که در این مدت با جان مردم رخ داده چه میشود؟ از معاون اول مملکت تا شخص رییس جمهور، از ایلنا تا سایر مطبوعاتی که با حرف های ناجوانمردانه جان مردم را بازیچه ی انتقام گرفتن های سیاسی خود کردند چه میشود؟! تا چه زمانی قرار است سیاسی کاری جای خدمت را بگیرد؟ تا چه زمانی قرار است هزینه ی جنگ قدرت را مردم کوچه و خیابان بپردازند؟

۳- تکلیف بی کفایتی های مدیریت بحران کشور چه خواهد بود؟ مضحک نیست مدیریت بحران یک مملکت غافلگیر شود و جور ناکارامدی های آنرا ارتش و سپاه بپردازند؟

۴- تکلیف نامردی های رسانه ای ها چه میشود؟ پاسخ آنهایی که با جا زدن عکس ساختمان های مصری و یمنی دلهره به جان مردم انداختند و با ساختن اخبار کذب، مطامع سیاسی خود را دنبال کردند چه کسی میدهد؟ و ازینها گذشته چه کسی جوابگوی وقاحت آنهایی خواهد بود که مدت هاست در نشریات و توییت هایشان، صدر تا ذیل نظام را با بی ادبی مورد خطاب قرار دادند و از دیشب نا گهان نگران گسترش اهانت و توهین در جامعه شده بودند؟!انتهای پیام/1404

منبع خبر : جهان

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.