حضور گروه جهادی "شهید اسدی" قزوین در کرمانشاه+تصاویر
دو شنبه 30 مهر 1397

در راستای امدادرسانی به زلزله زدگان؛

حضور گروه جهادی "شهید اسدی" قزوین در کرمانشاه+تصاویر

حضور گروه جهادی"شهید اسدی" قزوین در کرمانشاه+تصاویر
کد خبر: 268407/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/08/27 ساعت: 4:22 PM


یک تیم متخصص زنان و مامایی و بهداشت و یک تیم عمرانی آقایان از روز گذشته در روستاهای کرمانشاه در حال خدمت رسانی هستند.دکتر فاطمه محمدبیگی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزویناظهار کرد: با وقوع زلزله دلخراش در کرمانشاه و درگیر شدن هموطنان ما و وسعت مناطق درگیر زمینه ای فراهم شد تا گروه‌های جهادی از سراسر کشور برای امدادرسانی به این مناطق عازم شوند.

وی در ادامه افزود: در این حادثه متاسفانه حداقل 1900 روستا درگیر مصایب زلزله هستند که گروه جهادی شهید اسدی به همراه تیم جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین به کرمانشاه اعزام شدند.

دبیر بنیاد عفاف و حجاب استان قزوین اذعان کرد: از روز گذشته(جمعه) تیم جهادی شهید اسدی در حوزه پزشکی بانوان و گروه عمرانی بسیج دانشجویی قزوین به کرمانشاه اعزام شدند.

وی بیان کرد: علاوه بر نیروهایی از علوم پزشکی و نیروهای فوریت پزشکی که از فردای روز زلزله به کرمانشاه اعزام شده بودند، تیم پزشکی گروه جهادی شهید اسدی برای ارائه خدمات پزشکی در 2 روستای بابااسکندر و قره بلاغی اعظم وارد کرمانشاه شدند.

این مسئول عنوان کرد: یک تیم متخصص زنان و مامایی و بهداشت و یک تیم عمرانی آقایان از روز گذشته در روستاهای کرمانشاه در حال خدمت رسانی هستند.

وی ابراز کرد: تیم جهادی شهید اسدی در گروه 4 نفره درمانی و 8 نفره عمرانی در 2 روستای زلزله زده کرمانشاه حضور دارند که این تیم برای محک زدن اولیه مناطق حضور پیدا کرده اند و تیم‌های بعدی نیز طی روزهای آینده به این مناطق اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/2002با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.