چرا نجفی از تهران کربلا را مدیریت کرد؟
جمعه 27 مهر 1397

شهرداری تهران در خواب؛

چرا نجفی از تهران کربلا را مدیریت کرد؟

چرا نجفی از تهران کربلا را مدیریت کرد؟
کد خبر: 268093/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/08/20 ساعت: 10:04 AM


خبر رسید نجفی به کربلا می‌رود اما نرفت، خبر رسید که دیسک کمرش بعد از ملاقات با رئیس جمهور عود کرده که اصلاح طلبان گفتند دیسک کمر نه اسپاسم عضلانی.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین،هفته پیش اعلام شد که محمدعلی نجفی شهردار تهران به همراه محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران برای مراسم پیاده‌روی اربعین به کربلا می‌رود. بعد از انتشار این خبر بسیاری از کانال‌ها و سایت‌ها بر روی خبر ورود محسن هاشمی به  کربلا و بازدیدهای رئیس شورا خبرهای متفاوت منتشر کردند اما هیچ عکس و خبری از حضور نجفی در این مراسم منتشر نشد.

اربعین به اتمام رسید و خبری از شهردار تهران در این مراسم بزرگ  که شهرداری تهران نقش مؤثری در آن داشت نشد. 

بعد از اینکه اعلام شد چرا عکس و خبری از نجفی نیست برخی اعلام کردند شهردار تهران در منزل بستری شده و بعد از ملاقات با رئیس‌جمهور دیسک کمرش تشدید شده و به همین دلیل نتوانست با وجود اطلاع‌رسانی قبلی برای اربعین به عراق سفر کند.

جالب است که بعد از انتشار همین خبر اصلاح‌طلبان این خبر را هم تکذیب کردند و گفتند نجفی دیسک کمر ندارد بعد از جلسه اعضای شورای شهر و شهردار با رئیس‌جمهور نجفی دچار اسپاسم عضلانی شده و به همین دلیل به عراق سفر نکرده است.

البته گفته می‌شود این عارضه برطرف شده و شهردار به سر کارش برگشته و عملیات خدمت‌رسانی به زائران اباعبدالله الحسین (ع) از سوی  خدام‌الحسین شهرداری تهران را از دفتر کارش پیگیری و مدیریت کرده است. البته شهردار قبلی تهران با حضور در کربلا خودش این کار بزرگ را مدیریت می‌کرد.

البته بعد هم پیامی نجفی در اینستای خود منتشر کرد و از خدام‌الحسین شهرداری تهران تشکر کرد و گفت که دست تک تک عزیزانی که امسال خدام‌الحسین شهرداری تهران بودند را به گرمی می‌فشارم.


انتهای پیام/1404
منبع: فارس


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.