پیاده‌روی اربعین بستر مهمی برای ایجاد وحدت است
دو شنبه 30 مهر 1397

عضو شورای شهر قزوین:

پیاده‌روی اربعین بستر مهمی برای ایجاد وحدت است

پیاده‌روی اربعین بستر مهمی برای ایجاد وحدت است
کد خبر: 268013/ کدخبرنگار : 50/ تاریخ انتشار: 1396/08/17 ساعت: 2:11 PM


عضو شورای شهر قزوین با بیان اینکه پیاده‌روی اربعین بستر مهمی برای ایجاد وحدت است، گفت: امروز دشمن رو به جنگ نرم آورده که با فتنه و تفرقه همراه است و اربعین بهترین بستر برای نابودی فتنه کبیر دشمنان است.محسن حق شناس در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی صبح قزوین به کربلا با اشاره به ضرورت حضور مردم و مسئولان در پیاده‌روی اربعین اظهارکرد: حادثه عاشورا یکی از بهترین حربه‌هاست؛ برای اینکه بتوانیم با سخت افزار جنگ دشمن مقابله کنیم.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس هرگاه روضه امام حسین(ع) برای رزمندگان اسلام خوانده می‌شد، شور و نشاط معنوی خارج از وصفی در میان رزمندگان ایجاد شده و پیروزهای بی‌شماری را نصیب ما می‌کرد.

عضو شورای شهر قزوین و فعال فرهنگی خاطرنشان کرد: امروز دشمن رو به جنگ نرم آورده است؛ که با فتنه و تفرقه همراه است و اربعین بهترین بستر برای نابودی این فتنه کبیر دشمنان است.

وی در ادامه تصریح کرد: حضور در جمع شرکت کنندگان پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) توفیق بزرگی است و وقتی فردی به عنوان یک مسلمان در این جریان حاضر می‌شود؛ همچون قطره‌ای است که به یک اقیانوس وصل شده‌ و صاحب ارزش شده است.

حق شناس با بیان اینکه پیاده روی اربعین بستر مهمی برای ایجاد وحدت است، عنوان کرد: هریک از ما دارای تکالیفی هستیم؛ کسانیکه فرصت دارند باید در پیاده‌روی اربیعن شرکت کنند و در غیر این صورت باید به انواع و اشکال مختلف از این جریان حمایت کنند؛ ضمن اینکه باید مراقب بود و موضوعاتی را مطرح نکرد که شائبه اختلاف و تفرقه و جناح بندی ایجاد شود.

انتهای پیام/7003


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.