روزانه یک هزار زائر اربعین در موکب مرکزی قزوین اسکان داده می
جمعه 27 مهر 1397

جانشین قرارگاه مرکزی ستادمردمی استان قزوین در کربلا:

روزانه یک هزار زائر اربعین در موکب مرکزی قزوین اسکان داده می شوند

روزانه یک هزار زائر اربعین در موکب مرکزی قزوین اسکان داده می شوند
کد خبر: 267942/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/08/16 ساعت: 8:50 AM


جانشین قرارگاه مرکزی ستادمردمی استان قزوین در کربلا از اسکان روزانه یک هزار زائر اربعین در موکب مرکزی قزوین خبر داد.عبدالرحمان عبادی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین به کربلا اظهار کرد: این ستاد در سال جاری شکل گرفت و در راستای تشکیل آن، موکب و قرارگاه نجف، کربلا، مسیب و مسیر پیاده روی موکب برپا شد.

وی افزود: قرارگاه مرکزی ستاد مردمی اربعین استان قزوین در کربلا به عنوان مهم ترین و اصلی ترین مرکز محسوب می شود؛ چراکه تعهدی مبنی بر ارائه خدمات به زائران توسط مجموعه های فرهنگی در این مرکز تعریف شده است.

جانشین قرارگاه مرکزی ستادمردمی اربعین استان قزوین در کربلا ادامه داد: اسکان زائران اربعین از روز پنج شنبه هفته گذشته آغاز شده است و تا یک روز بعد از اربعین هم ادامه دارد.

وی گفت: باتوجه به فرا رسیدن اربعین، ۱۵مجموعه فرهنگی از قزوین در این مرکز حضور خواهند داشت.

عبادی، اسکان روزانه زائران در قرارگاه مرکزی ستاد مردمی اربعین استان قزوین در کربلا را یکهزار نفر عنوان و بیان کرد: سعی کرده ایم از سایر شهرها نیز در قرارگاه مرکزی ستادمردمی اربعین استان قزوین زائر را اسکان و پذیرایی کنیم.

وی ضمن ارایه گزارشی در خصوص توزیع غذا به زائران تشریح کرد: به طور تقریبی روزانه طبخ ۲هزار پرس غذا برای زائران انجام می شود.

انتهای پیام/2002
با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.