استکبار ستیزی ویژگی ذاتی انقلاب اسلامی است
چهار شنبه 1 اسفند 1397

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین:

استکبار ستیزی ویژگی ذاتی انقلاب اسلامی است

استکبار ستیزی ویژگی ذاتی انقلاب اسلامی است
کد خبر: 267842/ کدخبرنگار : 64/ تاریخ انتشار: 1396/08/14 ساعت: 12:33 PM


فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین: با توجه به خوی پلید، حق ستیزی و شیطانی آمریکا و همچنین ویژگی ذاتی اتقلاب اسلامی یعنی ظلم ستیزی دشمنی میان ایران و امریکا همچنان ادامه خواهد داشت.سردار محمد شاهرخی، فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین روز گذشته (شنبه) ضمن حضور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان ، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین اظهار کرد: 13 آبان روز ملی مبارزه با اسکتبار جهانی است و یکی از ویژگی‌های هویتی انقلاب اسلامی مقابله با اسکتبار است.

وی علت حضور خود در بین دانش آموزان و دانشجویان را اینگونه بیان کرد: امروز ما در راهیپمایی شرکت کردیم تا همبستگی خود با ملت شریف ایران را نشان دهیم و با حضور خود اعلام کنیم که برای مبارزه با اسکتبار جهانی آماده هستیم.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان با اشاره به دشمنی بین ایران و امریکا عنوان کرد: با توجه به خوی پلید، حق ستیزی و شیطانی امریکا و همچنین ویژگی ذاتی اتقلاب اسلامی یعنی ظلم ستیزی دشمنی میان ایران و امریکا همچنان ادامه خواهد داشت.

شاهرخی ادامه داد: علت عدم اتمام دشمنی ایران و آمریکا آن است که آمریکا هرگز دست از هویت خود بر نخواهد داشت و ما نیز هرگز از آرمان‌های انقلاب اسلامی دست نخواهیم کشید و دشمنی ما با امریکا دشمنی حق علیه باطل است.

وی ابراز کرد: خداوند در قرآن کریم دستور داده تا با کسانی که متکبر و مستکبر هستند و حق را نمی‌پذیرند مبارزه کنیم و به یاری مستضعفین بشتابیم و این امرتکلیف دینی همه مسلمانان است.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان درباره چرایی سر دادن شعار "مرگ بر آمریکا" اذعان کرد: این شعار نماد و مصداق مبارزه‌ ما با دشمنان اسلام و انقلاب است و خداوند نیز در قرآن فرموده به کافران بگویید از عصبانیت خود بمیرید و این دستور الهی است و ما از آن تبعیت می‌کنیم و مصداق این دستور خداوند شعار مرگ بر امریکا است.

انتهای پیام/3009


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.