نیاز فوری قرارگاه‌های مردمی به تامین وجه نقد جهت خرید پتو
جمعه 27 مهر 1397

رئیس ستاد مردمی اربعین استان قزوین اعلام کرد:

نیاز فوری قرارگاه‌های مردمی به تامین وجه نقد جهت خرید پتو

نیاز فوری قرارگاه‌های مردمی به تامین وجه نقد جهت خرید پتو
کد خبر: 267619/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/08/10 ساعت: 9:45 AM


رئیس ستاد مردمی اربعین استان قزوین گفت: وجه مورد نیاز برای خرید یک پتو ۲۰هزار تومان است که خیرین عزیز می‌توانند از طریق شماره حساب و کارت بانک کشاورزی که به نام ستاد مردمی اربعین قزوین است در این کار خیر شرکت کنند.حجت الاسلام سید مطهر سید علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین درخصوص کمک‌های ارسالی مردم ویژه اربعین حسینی گفت: مردم استان قزوین امسال نیز همزمان با شروع ایام پیاده روی اربعین با ارسال کمک‌های خود به صورت نقدی و کالا، عشق و ارادت خود به اهل بیت و سیدالشهدا را بخوبی نشان دادند.

وی افزود: با ارسال کمک‌های مردمی استان قزوین به قرارگاه‌های قزوین در عراق مشخص شد که در کربلا و نجف نیازمند پتو برای زوار حسینی هستیم.

رییس ستاد مردمی اربعین قزوین اذعان کرد: به علت اینکه هم اکنون امکان ارسال اقلام و کالا به عراق وجود ندارد، از شهروندان استان درخواست داریم که کمک‌های خود را به صورت نقدی در اختیار ستاد مردمی قرار دهند.

وی تاکید کرد: وجه مورد نیاز برای خرید یک پتو ۲۰هزار تومان است که خیرین عزیز می‌توانند از طریق شماره حساب و کارت بانک کشاورزی که به نام ستاد مردمی اربعین قزوین است در این کار خیر شرکت کنند.

سید علیزاده شماره حساب و کارت نذر اقلام اسکان(پتو و موکت) به نام ستاد بازسازی عتبات عالیات ویژه اربعین را به شرح زیر اعلام کرد:

شماره حساب بانک کشاورزی:
۸۴۳۷۱۶۶۰۵
شماره کارت بانک کشاورزی:
۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۰۷۰۴۱۱
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.