ثبت نام 99 کارآفرین برتراستان در جشنواره کارآفرینان برتر
چهار شنبه 21 آذر 1397

مدیرکل کار و رفاه اجتماعی قزوین خبرداد:

ثبت نام 99 کارآفرین برتراستان در جشنواره کارآفرینان برتر

ثبت نام 99 کارآفرین برتراستان در جشنواره کارآفرینان برتر
کد خبر: 267478/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/08/07 ساعت: 1:33 PM


مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: 99 کارآفرین استان قزوین با ثبت نام در سامانه کارآفرینان برتر برای حضور در دوازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر اعلام آمادگی کردند.مسعود بابایی در گفت‌وگو با خبرنگتار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: ثبت نام از متقاضیان دوازدهمین جشنواره استانی، همزمان با سراسر کشور، یازدهم شهریور در استان قزوین آغاز شد.

وی افزود: با توجه به مهلت یک ماهه و تمدید آن تا پایان مهرماه گذشته در مجموع 99 فعال اقتصادی در شهرستان‌های استان با ثبت نام در این سامانه آمادگی خود را برای حضور در این رویداد استانی اعلام کردند.

مدیرکل کار و رفاه اجتماعی قزوین اذعان کرد: دوازدهمین جشنواره امتنان از کار آفرینان برتر در راستای شناسایی کارآفرینان خلاق و نوآور و تجلیل از آنها به منظور اشاعه فرهنگ کارآفرینی برگزار می‌شود.

این مسئول گفت: زمان ویرایش و تکمیل مشخصات و مستندات افراد ثبت نام شده در این جشنواره تا دوازدهم ماه جاری خواهد بود.

وی تاکید کرد: کارآفرینان نقش موثری در اشتغال و توسعه کشور دارند و شناسایی و معرفی آنان، استفاده از توانمندی و تجارب این قشر برای پیشرفت، توسعه و بهبود بیشتر فضای کسب و کار امری ضروری است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین یادآور شد: جشنواره کارآفرینان برتر هر سال به منظور توسعه فرهنگ کارآفرینی، معرفی و شناسایی کارآفرینان برتر، ایجاد انگیزه در جوانان برای حرکت در مسیر کارآفرینی و بهره گیری از تجارب فعالان این بخش برگزار می شود.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.