مرکز طب سُنّتی غیرمجاز شناساسی و پلمپ شد
چهار شنبه 1 اسفند 1397

در شهرستان بویین زهرا؛

مرکز طب سُنّتی غیرمجاز شناساسی و پلمپ شد

مرکز طب سُنّتی غیرمجاز شناساسی و پلمپ شد
کد خبر: 267462/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/08/07 ساعت: 8:56 AM


در شهرستان بویین زهرا مرکز طب ایرانی (سُنّتی) غیرمجاز شناساسی و پلمپ ش.معصومه قرباني، كارشناس نظارت بر درمان شبكه بهداشت - درمان شهرستان بویين زهرا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: با توجه به گزارش‌هاي مردمي در مورد انجام طب ایرانی (سُنّتی) به صورت غيرقانوني توسط شخصي در شهر بویین زهرا، پس از پیگیری مستمر و بررسی دقیق موضوع و تأیید تخلف، با گرفتن دستور قضايي و هماهنگي هاي لازم با نيروي انتظامي بویین زهرا، این محل پلمپ شد.

به گفته وی این ماموریت روز اول آبان 1396 با همراهی کارشناس نظارت بر دارو و مواد مخدر مرکز بهداشت شهرستان انجام شد و وسايل مورد استفاده، جمع آوري و توقيف شد.

این مسئول ادامه داد: شخص متخلف نیز برای برخورد قانوني به مراجع قضایی معرفي شد.

كارشناس نظارت بر درمان شبكه بهداشت - درمان شهرستان بویين زهرا عنوان کرد: این فرد خاطی با عنوان «دکتر» و با گرفتن مبالغی به عنوان حق معاینه و چاپ نسخه‌های درمانی -که توسط دختر خُردسالی تنظیم می‌شد- اقدام به درمان مراجعین خود می‌کرد.

قربانی از مردم درخواست کرد در صورت اطلاع داشتن و مشاهده موارد مشابهی که تهدید کننده سلامت است، در اسرع وقت به شبکه بهداشت – درمان شهرستان مراجعه و یا با شماره تلفن 02834229420 تماس بگیرند و موضوع را اطلاع دهند تا اقدامات قانونی انجام شود.
انتهای پیام/2002/د


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.