شاكله ذهني روحاني، امنيتي است!
جمعه 23 آذر 1397

فعال سیاسی اصلاح طلب تشریح کرد:

شاكله ذهني روحاني، امنيتي است!

شاكله ذهني روحاني، امنيتي است!
کد خبر: 267440/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/08/06 ساعت: 9:57 AM


«...حسن روحاني به خوبي مي‌داند كه رياست جمهوري خود را مديون اصلاح‌طلبان و بدنه اجتماعي آنهاست و اگر اصلاح‌طلبان به خاطر «شرايط حساس جامعه» خويستنداري مي‌كنند...به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین، «...حسن روحاني به خوبي مي‌داند كه رياست جمهوري خود را مديون اصلاح‌طلبان و بدنه اجتماعي آنهاست و اگر اصلاح‌طلبان به خاطر «شرايط حساس جامعه» خويستنداري مي‌كنند و دولت را به نقد نمي‌كشند، دليل نمي‌شود كه رئيس‌جمهور هم در صدد جلب رضايت آنها نباشد.» اين عبارت عتاب‌آلود و تهديد‌آميز سرآغاز گفت‌وگوي روزنامه اصلاح‌طلب آرمان با عبدالله ناصري، فعال سياسي اصلاح‌طلب است كه روز پنج‌شنبه با عنوان: «روحاني در ميان دانشگاهيان محبوب نيست» منتشر شد. 
 
 ناصري در ابتداي اين گفت‌وگو با يادآوري اين نكته به رئيس‌جمهور كه: خود آقاي روحاني قبل از انتخابات در ديدار با برخي چهره‌هاي شاخص جريان اصلاحات اعتراف كرده‌ كه من عقبه‌اي ندارم و عقبه من اصلاح‌طلبان هستند و من نگرانم اصلاح‌طلبان به ميدان نيايند و جدي كار نكنند، بار ديگر رأي اصلاح طلبان را به رخ كشيده و در عين حال گفته است: آقاي روحاني اگر چه چهره‌هاي اصلاح‌طلب شاخص را به طور محدود در كابينه نگه داشت، اما در سطح كلان به گونه‌اي ديگر رفتار كرد و عملكرد او مطابق انتظار نبود. 
 
اين فعال اصلاح‌طلبان همچنين روحاني را متهم كرده كه استانداران كارآمد را كنار گذشته و گفته است: جاي تأسف است كه تقريباً كارآمدترين استانداران كنار گذاشته شدند كه‌ اين موضوع به شكل‌هاي مختلف مي‌تواند تفسير شود؛ يا آقاي روحاني براي آينده سياسي خود برنامه‌ريزي مي‌كند يا براي انتخابات 1400 برنامه‌ريزي خاصي دارد. اغلب استانداراني كه عملكردشان مثبت بوده و رضايت مردم را در پي داشته‌اند در اين دولت به كار گرفته نشدند و اگر هم مسئله‌اي براي استانداري پيش آمده از قبل پيش‌بيني شده است. اين روزنامه اصلاح طلب كه موضوع معرفي وزير پيشنهادي علوم را بهانه گفت‌وگو با ناصري كرده است، به كاهش محبوبيت روحاني در ميان دانشگاهيان اشاره كرده و به نقل از وي نوشته است: روحاني بايد در دولت دوم خود به دانشگاهيان نشان دهد كه دانشگاه براي او مسئله است و خيلي از مسائل ميان وزارت علوم، دانشگاه آزاد و شوراي عالي انقلاب فرهنگي را حل كند. امروز جامعه دانشگاهي به‌رغم رأي به آقاي روحاني بسيار نگران، دلخور و ناراضي است. ناصري در عين حال مدعي شده است: حوزه آموزش، تعليم و تربيت براي شخص آقاي روحاني حوزه ثانويه است چون از ابتداي صبح انقلاب تا به امروز شاكله ذهني آقاي روحاني در عرصه امنيت سياسي رشد كرده است.
انتهای پیام/1404


منبع خبر : جوان

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.