نصیحت‌های جامعه روحانیت به حسن روحانی
چهار شنبه 21 آذر 1397

کیهان نوشت:

نصیحت‌های جامعه روحانیت به حسن روحانی

نصیحت‌های جامعه روحانیت به حسن روحانی
کد خبر: 267350/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/08/03 ساعت: 1:46 PM


عضو جامعه روحانیت می‌گوید اعضای این جامعه در دیدار با روحانی، او را نصیحت کردند.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین، «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت: محمدتقی رهبر در گفت‌وگو با روزنامه قانون درباره دیدار اخیر جامعه روحانیت با رئیس‌جمهور گفت: بدون هیچ رودربایستی با توجه به پاره‌ای از اشکالات در عملکرد دولت موضع‌گیری‌ها در ایام انتخابات و نکته‌هایی که در حکم تنفیذ حسن روحانی توسط مقام معظم رهبری از جمله اشتغال، استکبارستیزی و غیره که مطرح شد، جامعه روحانیت مبارز نیز در همین راستا قدم برداشته و مصلحت کشور و انتظارات خود را به روحانی خاطرنشان کرده است.

وی با تاکید بر اینکه جامعه روحانیت، خیرخواهی و نصیحت را تکلیف خود می‌داند، گفت: نصیحت در قالب خیرخواهی و بیان مصلحت مردم و کشور صورت می‌گیرد.

وی در پاسخ این سوال که آیا در این دیدار صحبتی نیز بر سر ریاست جامعه روحانیت مبارز یا جایگزینی شخصی دیگر به جای آقای موحدی کرمانی شده است؟ تاکید کرد: بحث بر این نبوده که رئیس جامعه روحانیت مبارز چه کسی باشد.

جامعه روحانیت مبارز از یک شورای مرکزی تشکیل شده است. شورا نیز فردی باتجربه و مسن‌تر را به عنوان دبیرکل انتخاب کرده است.

سوابق آیت‌الله موحدی‌کرمانی بسیار است و همین امروز نیز علاوه بر دبیرکلی جامعه روحانیت مبارز، امام جمعه موقت تهران و عضویت در مجلس خبرگان را نیز عهده‌دار هستند. بحث جایگزینی به هیچ وجه مطرح نبوده است و بدون شک موضوع بحث این صحبت‌ها نبوده است.
انتهای پیام/1404

منبع خبر : جهان

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.