دستگاه قضایی همواره در کنار مردم و پشتیبان آنهاست
دو شنبه 26 آذر 1397

رییس سازمان تعزیرات حکومتی کشور:

دستگاه قضایی همواره در کنار مردم و پشتیبان آنهاست

دستگاه قضایی همواره در کنار مردم و پشتیبان آنهاست
کد خبر: 267017/ کدخبرنگار : 50/ تاریخ انتشار: 1396/07/26 ساعت: 10:10 AM


رییس سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: نهادهای مردمی و استانی و مدیران دستگاه‌های قضایی نهادهای حکومتی و دادگستری سعی کرده همواره در کنار مردم باشد.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ آیین تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان قزوین پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) با حضور حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای، معاون اول رئیس قوه قضاییه در سالن عدالت دادگستری قزوین برگزار شد.

جمال انصاری مدیرکل سابق دادگستری استان قزوین در این مراسم اظهار کرد: ۷ سال خدمت در استان فرصتی بود کوتاه که مفتخر به خدمت در استان بودم.

وی افزود: خدمت در استان قزوین با پیشینه عمیق دینی و عالم خیز و مردمی عالم و فرهنگی و مسئولینی فرهیخته برایم مایه افتخار بود.

رییس سازمان تعزیرات حکومتی کشور خاطرنشان کرد: تعمیق و توسعه و ارتقای امنیت در همه ابعاد استانی، اقدامات زیرساختی، اقدامات سیستمی، رفاه همکاران، تسهیل امور مراجعان، حمایت از اقدامات مولد و اقتصادی، تعامل ضابطه مند با حفظ استقلال و اقتدار بخشی از شاخصه‌های دادگستری در طول ۷ سال بود‌.

وی بیان کرد: آنچه محقق شد حاصل تلاش همه جانبه همکاران قضایی و اداری و دادستان‌ها، مدیران مرکز در استان و همه اجزای دستگاه قضایی در ادوار طولانی مدیریتی و همکاری همه ائمه جمعه و مدیران استانی بوده است.

این مسئول در ادامه گفت: نقش شما در این مهم بیش از این است از همه کسانی که در این دوره طولانی با مجموعه دادگستری استان همکاری کردند و ما دوران آرامی را در استان در راستای خدمتگذاری به مردم داشتیم، متشکرم.

انصاری عنوان کرد: بابت آنچه انجام نشده و یا در مسیر تحقق است، طلب حلالیت دارم، مطمئنم این فرصت برای فرد فرهیخته‌ای که در استان عهده دار منصب ریاست دادگستری استان و مورد اعتماد قوه قضاییه است، فرصت مغتنمی است و آنچه انجام نشده با تدابیر ایشان محقق خواهد شد.

وی تصریح کرد: از همه کسانیکه در این عرصه تلاش کرده و با مجموعه دادگستری همکاری داشته و موجب اعتلای کار در قوه قضاییه و سربلندی نظام و روان سازی خدمت به مردم شده‌اند، تشکر می‌کنم.

مدیرکل سابق دادگستری قزوین در پایان بیان کرد: نهادهای مردمی و استانی و مدیران دستگاه‌های قضایی نهادهای حکومتی و دادگستری سعی کرده همواره در کنار مردم باشد.
انتهای پیام/۷۰۰۳


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.