آمریکا از ابتدا در کمال بدعهدی به برجام پایبند نبود
یکشبه 18 آذر 1397

نماینده مردم آوج و بوئین زهرا:

آمریکا از ابتدا در کمال بدعهدی به برجام پایبند نبود/ ایران موضع‌گیری متقابل خواهد داشت

آمریکا از ابتدا در کمال بدعهدی به برجام پایبند نبود/ ایران موضع‌گیری متقابل خواهد داشت
کد خبر: 266900/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/07/23 ساعت: 11:32 AM


نماینده مردم آوج و بوئین زهرا بیان کرد: آمریکا از ابتدا در کمال بدعهدی به برجام پایبند نبود و بدون شک به این روند ادامه خواهد داد؛ سایر کشورهای مذاکره کننده نیز در ظاهر به برجام پایبند هستند و با ترامپ مخالفت می‌کنند.به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین؛ روح الله بابایی صالح نماینده مردم آوج و بوئین زهرا اظهار کرد: تنها کشوری که تاکنون در مقابل نظام سلطه‌گری امریکا ایستادگی کرده، ایران است، ما با تمام قوا و با الگوگیری از مقام معظم رهبری، همه جانبه در مقابل این سلطه جهانی ایستاگی می‌کنیم.

وی افزود: آمریکا از ابتدا در کمال بدعهدی به برجام پایبند نبود و بدون شک به این روند ادامه خواهد داد؛ سایر کشورهای مذاکره کننده نیز در ظاهر به برجام پایبند هستند و با ترامپ مخالفت می‌کنند.

این کارشناس سیاسی اذعان کرد: طبق اظهارات دولتمردان آمریکا این توافقات به ضرر آنها بود چرا که به جهت برجام ایران قراردادهایی را با سایر کشورها امضا کرد و با جهان بیرون ارتباط برقرار کرد.

وی ضمن بیان اینکه باید به توان داخلی تکیه زد، بیان کرد: ما تاکنون در مقابل آمریکا ایستادگی کردیم و از کشور خود و سایر مظلومان جهان در مقابل استکبار جهانی دفاع کردیم.

این مسئول بیان کرد: آمریکا از دین مبین اسلام و توانمندی ما هراس دارد، به همین علت با تهدید و زورگویی هم‌پیمانان خود درصدد تحت فشار قرار دادن ملت ایران است.

وی سپاه پاسداران را مدافعان حرم و پاسداران نظام و انقلاب دانست و تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جهت ایستادگی در مقابل مصالح زورگویانه‌ی آمریکا و ضربه به آمریکا در دنیا مورد تعدی و توهین این دولت قرار گرفت و بعنوان تروریست به دنیا معرفی شد.

بابایی صالح ضمن اشاره به اینکه تمامی ارکان نظام اعم از دولت و مجلس زیر نظر رهبری است، گفت: در مقابل اقدامات آمریکا عمل متقابل خواهیم داشت و کلام آخر مسئولین جمهوری اسلامی ایران تهدید منافع غربی‌ها در تمام جهان است و مسئولین همه جانبه در مقابله آمریکا می‌ایستند.

وی تصریح کرد: تمام قوا و نیروهای مسلح تحت فرمان و اطاعت از رهبری می‌توانند در مقابل تمام قدرت‌های سلطه جهان ایستادگی کنند، چراکه خطوط را رهبری تعین می‌کنند و ما از ایشان اطاعت می‌کنیم.
انتهای پیام/2002


منبع خبر : شهرمینو

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.