مخالف برگزاری مسابقات موتور سواری بانوان در آبیک هستیم
دو شنبه 26 آذر 1397

عضو شورای شهر آبیک:

مخالف برگزاری مسابقات موتور سواری بانوان در آبیک هستیم

مخالف برگزاری مسابقات موتور سواری بانوان در آبیک هستیم
کد خبر: 266894/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/07/23 ساعت: 9:30 AM


عضو شورای شهر آبیک گفت: برگزاری مسابقات موتور سواری بانوان در شان بانوان شهر آبیک نیست.به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین؛ فرانک فیض‌اللهی، عضو شورای شهر آبیک با اشاره به برگزاری مسابقات موتور سواری بانوان در شهرستان آبیک اظهار کرد: طرح خامی برای برگزاری مسابقات موتورسواری بانوان در شهرستان آبیک داده شده که متاسفانه این طرح کارشناسی نشده است.

وی افزود: برگزاری این چنین مسابقاتی در شأن بانوان شهر نیست و همچنین شئون اسلامی هم اجازه این کار را به ما نمی‌دهد.

عضو شورای شهر آبیک تصریح کرد: برگزاری برخی از مسابقات در شهرستان مانند مسابقات موتور سواری بانوان به دور از عرف جامعه و شئونات اسلامی است.

فیض الهی افزود: به عنوان یکی از اعضای شورای شهر آبیک در حوزه ورزش بانوان هر نوع حمایت و کمکی لازم باشد برای پیشرفت و توسعه ورزش بانوان انجام خواهد داد.

وی اضافه کرد: همچنین شهروندان و ورزشکاران می‌توانند مسائل و مشکلات خود در زمینه ورزشی با شورای شهر درمیان بگذارند و قطعا شورای شهر موضوعات را بررسی و در جهت مرتفع ساختن مشکلات تلاش خود را خواهد کرد.

این عضو شورا بیان کرد: حمایت‌های لازم برای برگزاری مسابقات دوچرخه سواری بانوان انجام شد و همچنین برای برگزاری مسابقات موتور سواری آقایان مساعدت ها و حمایت‌های لازم برای راه اندازی پیست انجام شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در جلسه ورزش و جوانان که به مناسبت هفته تربیت بدنی در شورای شهر آبیک برگزار خواهد شد قاطعانه مخالفت خود را به این اداره و همچنین هیئت موتور سواری اعلام خواهیم کرد و شورای شهر هیچگونه حمایتی نخواهد کرد.
انتهای پیام/2002


منبع خبر : نگاه آبیک

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.