نمایشگاه "خانه ایرانی، کالای ایرانی" در قزوین برپا می‌شود
چهار شنبه 4 مهر 1397

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان:

نمایشگاه "خانه ایرانی، کالای ایرانی" در قزوین برپا می‌شود

نمایشگاه"خانه ایرانی، کالای ایرانی" در قزوین برپا می‌شود
کد خبر: 266758/ کدخبرنگار : 50/ تاریخ انتشار: 1396/07/20 ساعت: 12:45 PM


مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین از برپایی نخستین نمایشگاه "خانه ایرانی، کالای ایرانی" به مدت 5 روز در قزوین خبر داد.هادی طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: نمایشگاه "خانه ایرانی، کالای ایرانی" به مدت 5 روز با حضور بیش از 55 واحد تولید کننده و عرضه کننده در فضایی به مساحت سه هزار و ششصد مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌ها در قزوین برگزار می‌شود.

وی افزود: اولین نمایشگاه "خانه ایرانی،کالای ایرانی" با رویکرد خرید کالای ایرانی و تقویت تولیدات و معرفی توانمندی‌های تولیدات داخلی با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین از تاریخ 24 تا 28 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی قزوین برگزار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین خاطرنشان کرد: توجه به تولیدات داخلی و کارآفرینان، تحول در بخش صنعت و همچنین نقش تأثیرگذاری را در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال به همراه خواهد داشت.

این مسئول یادآور شد: دستیابی به رشد اقتصادی نیازمند ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی است و برگزاری نمایشگاه‌ها بستر مناسبی را جهت معرفی توانمندی‌های صنعتگران و تولیدکنندگان، تبادل تجربیات، انتقال اطلاعات و همچنین زمینه استفاده از دستاوردهای نوین را برای فعالان فراهم می‌سازد.

طاهرخانی در پایان بیان کرد: اولین نمایشگاه "خانه ایرانی، کالای ایرانی" در مدت برگزاری از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا و سیما پذیرای بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.

انتهای پیام/7003


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.