انتخاب قزوین بعنوان پایلوت مراکز استان‌ها در پیاده‌روی اربعی
چهار شنبه 4 مهر 1397

مدیرکل صدا و سیمای استان اعلام کرد:

انتخاب قزوین بعنوان پایلوت مراکز استان‌ها در پیاده‌روی اربعین

انتخاب قزوین بعنوان پایلوت مراکز استان‌ها در پیاده‌روی اربعین
کد خبر: 266757/ کدخبرنگار : 100/ تاریخ انتشار: 1396/07/20 ساعت: 12:43 PM


مدیرکل صدا و سیمای استان قزوین گفت: سال گذشته قزوین مستندی بنام «کنار قدم‌های جابر» ساخت که سرویس گسترده ای هم در بخش ارتباط‌های زنده با عتبات به مراکز 33 گانه کشور ارائه کرد و بعنوان پایلوت مراکز استان‌ها انتخاب شد.ابوالفضل معصومی فر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین از اعزام گروه‌های فنی و برنامه ساز این مرکز به عراق برای پوشش گسترده پیاده روی اربعین خبر داد.

وی گفت: این مرکز یک گروه فنی و یک گروه برنامه ساز به عراق اعزام خواهد کرد تا پیاده روی اربعین و حضور شیعیان را در این گردهمایی عظیم و میلیونی پوشش دهد.

مدیرکل صداو سیمای مرکز قزوین افزود: سال گذشته صداوسیمای مرکز قزوین در اقدامی ابتکاری با اعزام گروه‌های فنی و تولیدی خود به عراق علاوه بر تولید یک مستند تلویزیونی فاخر بنام «کنار قدم‌های جابر» سرویس گسترده ای هم در بخش ارتباط‌های زنده با عتبات به مراکز 33 گانه کشور ارائه کرد که این امر موجب شد امسال صداوسیمای مرکز قزوین بعنوان پایلوت مراکز استان‌ها در همین حوزه انتخاب شود.

وی بیان داشت: نخستین اولویت گروه اعزامی مرکز قزوین به عراق پوشش رسانه ای هیئت‌ها و زائران قزوینی در رسانه و انعکاس فعالیت‌ها و حضور آنان در جمع زائران حسینی است.

این مسئول در ادامه به اقدامات این مرکز در تهیه و تولید ویژه برنامه‌های اربعین اشاره و تصریح کرد: این مرکز برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی ویژه ای را برای ایام اربعین تمهید کرده است که از سیما و صدای مرکز قزوین پخش خواهند شد.

وی بیان کرد: صداوسیمای مرکز قزوین به منظور آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مخاطبان و زائران حسینی در اربعین، از ظرفیت بخش‌های خبری رادیویی و تلویزیونی، تیزر، زیرنویس، آنونس و پیام‌های رسانه ای برای انعکاس اطلاعیه‌ها و توصیه‌های ستاد اربعین از جمله توصیه های امنیتی، بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی به زائران بهره خواهد گرفت.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.