ذبح رویای کردستان مستقل پیش پای نتانیاهو
یکشبه 1 مهر 1397

مهدی محمدی نوشت؛

ذبح رویای کردستان مستقل پیش پای نتانیاهو

ذبح رویای کردستان مستقل پیش پای نتانیاهو
کد خبر: 266149/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/07/05 ساعت: 10:34 AM


کاک مسعود رویای کردستان مستقل را پیش پای تو همات ژئوپلتیکی موجود مستاصلی به نام نتانیاهو ذبح کرد و اکنون راه بازگشت هم ندارد.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین، «مهدی محمدی» در کانال تلگرام خود نوشت:

اسراییل خبط ژئوپلتیکی بزرگی مرتکب شده است. پس پرده البته امریکا، سعودی و امارات هم همراه بوده اند. فشار و اضطرار ناشی از آشکار شدن دورنمای نابودی کامل داعش، اسراییل را مجبور کرد پروژه خام وناپخته استقلال کردستان را جلو بیندازد.

بارزانی قربانی هراسی شد که از تسلط مقاومت بر "خاورمیانه پسا داعش" به جان صهیونیست ها افتاده است. اسراییل هدیه ای به جبهه مقاومت داده که در شرایط متفاوت، کسب آن تقریبا غیرممکن بود و آن "همکاری نظامی میان ایران، سوریه، ترکیه و عراق" است. تصویب اشغال کرکوک از سوی ارتش عراق، بسته شدن مرزها و انسداد هوایی، یعنی ایجاد یک محور عملیاتی جدید که این بار تردید ندارد حریفش اسراییل است. ایران چقدر باید زحمت می کشید تا ترکیه و سوریه در یک جبهه بجنگند؟

اغراق آلود نیست اگر بگوییم بارزانی دوام نخواهد آورد و سودای تجزیه طلبی در منطقه هم برای دهه ها بر باد خواهد رفت. کاک مسعود رویای کردستان مستقل را پیش پای تو همات ژئوپلتیکی موجود مستاصلی به نام نتانیاهو ذبح کرد و اکنون راه بازگشت هم ندارد.انتهای پیام/1404منبع خبر : مشرق

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.