ولخرجی میلیاردی نمایندگان شورای شهر پنجم +سند
جمعه 30 شهریور 1397

اندر حواشی شورای شهری ها؛

ولخرجی میلیاردی نمایندگان شورای شهر پنجم +سند

ولخرجی میلیاردی نمایندگان شورای شهر پنجم +سند
کد خبر: 265806/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/06/28 ساعت: 9:03 AM


بر اساس اسناد مالی که اخیراً به دستمان رسیده است اعضای شورای شهر تهران طی قراردادی اقدام به خرید ۲۱ خودروی پژو پارس به ارزش ۹۰۰ میلیون تومان و ۲۱ تبلت آمریکایی به ارزش ۹۶ میلیون تومان کرده‌اند.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین، اعضای جدید شورای شهر تهران درحالی‌که یک ماه از حضورشان در خیابان بهشت نمی‌گذرد پس از قهر بابت کوچک اتاق، تعطیلات تابستانه آن هم بعد از برگزاری تن‌ها ۷ جلسه وارد حاشیه جدیدی شدند.

 بر اساس اسناد مالی که اخیراً به دستمان رسیده است اعضای شورای شهر تهران طی قراردادی اقدام به خرید ۲۱ خودروی پژو پارس به ارزش ۹۰۰ میلیون تومان و ۲۱ تبلت آمریکایی به ارزش ۹۶ میلیون تومان کرده‌اند.


این در حالی است که از اعضای شورای شهر انتظار می‌رود همان‌طور که مقام معظم رهبری بر ضرورت حمایت از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی تأکید فرموده‌اند از کالاهایی باصرفه، اقتصادی و حتی‌المقدور ایرانی استفاده کنند.


عقد قرارداد خرید تبلت‌های لوکس و گران‌قیمت آمریکایی و پژو پارس سال در حالی صورت گرفته است که اعضای دوره قبلی و شهردار تهران از خودروی پژو جی‌ال‌ایکس برای امور اداری خود استفاده می‌کردند و هنوز این خودروها در اختیار شورا قرار دارند.انتهای پیام/1404


منبع خبر : مشرق

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.