بیش از 330 خدمت درمانی در بیمارستان صحرایی انجام شد
دو شنبه 1 مرداد 1397

در قزوین؛

بیش از 330 خدمت درمانی در بیمارستان صحرایی انجام شد

بیش از 330 خدمت درمانی در بیمارستان صحرایی انجام شد
کد خبر: 265774/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/06/27 ساعت: 10:18 AM


طی دو روز مانور بیمارستان صحرایی در قزوین، تعداد 318 تن پذیرش شدند و بیش از 330 خدمت درمانی به مراجعین این بیمارستان ارائه شد.دکتر عبداله کشاورز، مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین گفت: در روزهای 21 و 22 شهریور 1396 طی دو روز مانوری در بیمارستان صحرایی قزوین برای ارائه خدمات به مردم برگزار شد.

وی اذعان کرد: در این مانور خدماتی مانند معاینه پزشکان متخصص زنان، اطفال، داخلی، جراحی عمومی، ارتوپدی، پزشک عمومی و دندانپزشکی و مامایی برای مراجعین این بیمارستان انجام شد. ایشان ادامه داد که در کنار معاینه پزشکان، خدمات پاراکلینیکی، نظیر: آزمایشگاه، رادیولوژی و سونوگرافی به همراه داروخانه انجام گرفت.

این مسئول عنوان کرد: بیماران این بیمارستان موقت صحرایی از روستاهای اطراف محل برپایی این مانور آمده بودند و استقبال خوبی از خدمات در نظر گرفته شده، به عمل آمد.

وی بیان کرد: طی دو روز مانور بیمارستان صحرایی در قزوین، تعداد 318 تن پذیرش شدند و بیش از 330 خدمت درمانی به مراجعین این بیمارستان ارائه شد.

دکتر کشاورز عنوان کرد: این مانور بیمارستان صحرایی، اولین مانور با سازه بادی دانشگاه علوم پزشکی قزوین بوده و مانور قبلی بیمارستان صحرایی به صورت کانکس در محل ساختمان پردیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین انجام شد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.