بیش از 330 خدمت درمانی در بیمارستان صحرایی انجام شد
دو شنبه 20 آذر 1396

در قزوین؛

بیش از 330 خدمت درمانی در بیمارستان صحرایی انجام شد

بیش از 330 خدمت درمانی در بیمارستان صحرایی انجام شد
کد خبر: 265774/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/06/27 ساعت: 10:18 AM


طی دو روز مانور بیمارستان صحرایی در قزوین، تعداد 318 تن پذیرش شدند و بیش از 330 خدمت درمانی به مراجعین این بیمارستان ارائه شد.دکتر عبداله کشاورز، مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین گفت: در روزهای 21 و 22 شهریور 1396 طی دو روز مانوری در بیمارستان صحرایی قزوین برای ارائه خدمات به مردم برگزار شد.

وی اذعان کرد: در این مانور خدماتی مانند معاینه پزشکان متخصص زنان، اطفال، داخلی، جراحی عمومی، ارتوپدی، پزشک عمومی و دندانپزشکی و مامایی برای مراجعین این بیمارستان انجام شد. ایشان ادامه داد که در کنار معاینه پزشکان، خدمات پاراکلینیکی، نظیر: آزمایشگاه، رادیولوژی و سونوگرافی به همراه داروخانه انجام گرفت.

این مسئول عنوان کرد: بیماران این بیمارستان موقت صحرایی از روستاهای اطراف محل برپایی این مانور آمده بودند و استقبال خوبی از خدمات در نظر گرفته شده، به عمل آمد.

وی بیان کرد: طی دو روز مانور بیمارستان صحرایی در قزوین، تعداد 318 تن پذیرش شدند و بیش از 330 خدمت درمانی به مراجعین این بیمارستان ارائه شد.

دکتر کشاورز عنوان کرد: این مانور بیمارستان صحرایی، اولین مانور با سازه بادی دانشگاه علوم پزشکی قزوین بوده و مانور قبلی بیمارستان صحرایی به صورت کانکس در محل ساختمان پردیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین انجام شد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.