مسئولان به جای اینترنت پرسرعت فقر روستاها را ریشه‌کن کنند
شنبه 30 تیر 1397

عضو شورای بخش طارم سفلی:

مسئولان به جای اینترنت پرسرعت فقر روستاها را ریشه‌کن کنند

 مسئولان به جای اینترنت پرسرعت فقر روستاها را ریشه‌کن کنند
کد خبر: 265618/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/06/21 ساعت: 12:57 PM


عضو شورای اسلامی روستای حصار از بخش طارم سفلی دهستان چغور گفت: مدیران دولتی نیازها اولویت بندی کنند و توسعه در همه ابعاد باید تعادل داشته باشد و به جای اینترنت پرسرعت فقر را ریشه کن کنند.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ مجید حصاری مرادی عضو شورای اسلامی روستای حصار در حاشیه بازدید از اردوهای جهادی دانشجویان دانشگاه آزاد قزوین در روستای حصار بخش طارم سفلی گفت: توسعه باید متوازن باشد و مدیران به جای دادن اینترنت پر سرعت به روستاها فقر را ریشه کن کنند تا بتوانیم مسیر انقلاب را به درستی بپیماییم.

وی در ادامه تاکید کرد: انقلاب اسلامی مدیون خون شهداست و همه به عنوان سربازان اسلام باید در رفع کاستی‌ها بکوشیم تا بتوانیم کاری از پیش ببریم.

این عضو شورا بیان کرد: در این اردوهای جهادی جوانان واقعا سنگ تمام گذاشتند و با ارایه خدمات و کارهای خدا پسندانه بدون چشم داشت به اندازه توانسان در رفع محرومیت ها کوشیده اند و امیدوارم روزی همه مردم ایران در اردوهای جهادی شرکت کنند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از سازمان بسیج سازندگی و نهادهای مختلف گفت: از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که فلسفه وجودیش کمک به مسکن محرومین است تقاضامندیم که تسهیلاتی را برای مستضعفین در نظر بگیرد تا بتوانند به راحتی صاحب خانه شوند و مزه انقلاب پابرهنگان را بهتر متوجه شوند.

حصاری عنوان کرد: بنیاد مسکن در یک دهه اخیر توانسته شرایط مناسبی را برای روستاییان فراهم کند که مهاجرت معکوس یکی از نتایج کارهای شایسته این نهاد انقلابی است.

عضو شورای اسلامی روستای حصار ابراز کرد: مدیران دولتی نیازها اولویت بندی کنند و توسعه در همه ابعاد باید تعادل داشته باشد و به جای اینترنت پرسرعت فقر را ریشه کن کنند.

وی در پایان ضمن قدردانی از کمیته امداد و سازمان بهزیستی گفت: این دو سازمان و نهاد انقلابی هم تا حد ممکن شرایط افراد را تسهیل کنند که اقشار محروم برای توانمندسازی با موانع بروکراسی مواجهه نشوند. 
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.