حضور 60 تیم گشتی برای ثبت تخلفات در جاده‌های قزوین
شنبه 30 تیر 1397

توسط پلیس راه استان صورت می‌گیرد؛

حضور 60 تیم گشتی برای ثبت تخلفات در جاده‌های قزوین

حضور 60 تیم گشتی برای ثبت تخلفات در جاده‌های قزوین
کد خبر: 265125/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/06/15 ساعت: 2:53 PM


روزانه 60 تیم گشتی به همراه 10 تیم گشت نامحسوس، چهار ایستگاه و هفت پاسگاه پلیس راه در سطح جاده‌ها نسبت به ثبت تخلفات و اعمال قانون رانندگان متخلف اقدام می‌کنند.سرهنگ "نصرالله بیگلری " در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار داشت: از رانندگانی که قصد سفر دارند قبل از اقدام به سفر از طریق سامانه 1202020 نسبت به استعلام خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه خود اطمینان حاصل کنند.

وی افزود: خودروی رانندگانی که 30 درصد نمره منفی در گواهینامه و بیش از 10 میلیون ریال جریمه در سوابق آنان ثبت شده باشد از سوی پلیس راه توقیف می‌شود.

رئیس پلیس راه استان قزوین ادامه داد: با توجه به در پیش بودن روزهای پایانی تعطیلات تابستانی، پلیس راه استان قزوین به مظنور حفظ ایمنی رانندگان و مسافران تا پایان شهریورماه به صورت شبانه روزی در سطح جاده‌های استان مستقر خواهد بود.

وی بیان کرد: روزانه 60 تیم گشتی به همراه 10 تیم گشت نامحسوس، چهار ایستگاه و هفت پاسگاه پلیس راه در سطح جاده‌ها نسبت به ثبت تخلفات و اعمال قانون رانندگان متخلف اقدام می‌کنند.

سرعت و سبقت غیرمجاز خط قرمز پلیس
بیگلری عنوان کرد: پلیس با متخلفانی که جان خود و سرنشینان خودرو را با خطر روبرو کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد کرد.

رئیس پلیس راه استان تصریح کرد: سرعت، سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ ،خط قرمز پلیس راه، و پلیس بدون اغماض، ضمن اعمال قانون، خودروی رانندگانی را که مرتکب دو تخلف همزمان شوند به مدت 72 ساعت به پارکینگ هدایت می‌کند.

وی به رانندگان توصیه کرد: رانندگان ضمن حفظ رعایت فاصله طولی، از هرگونه تغییر مسیر ناگهانی خودداری و در بین خطوط رانندگی و در صورت خستگی ضمن پرهیز از رانندگی از توقف در حاشیه محورها به خصوص آزاد راه ها خودداری و با هدایت خودرو به پارکینگ و استراحت کامل به مسیر خود ادامه دهند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.