13 هزارنفر در جشنواره فرهنگی-اجتماعی دانشجومعلمان کشور شرکت
شنبه 27 بهمن 1397

مسئول دبیرخانه جشنواره‌های دانشگاه‌های فرهنگیان:

13 هزارنفر در جشنواره فرهنگی-اجتماعی دانشجومعلمان کشور شرکت کردند

13 هزارنفر در جشنواره فرهنگی-اجتماعی دانشجومعلمان کشور شرکت کردند
کد خبر: 264990/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/06/11 ساعت: 1:15 PM


مسئول دبیرخانه جشنواره‌های دانشگاه‌های فرهنگیان کشور بیان کرد: این جشنواره‌ها جایگاه منحصر به فردی در کشور دارد که در سال جاری 13 هزارنفر در جشنواره فرهنگی-اجتماعی دانشجومعلمان کشور شرکت کردند.به گزارش خبرنگار دانشگاه صبح قزوین؛ سید کامران میرمعینی مسئول دبیرخانه جشنواره‌های دانشگاه‌های فرهنگیان قزوین پیش از ظهر امروز(شنبه) در نشست خبری با اصحاب رسانه در دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: بیست و هفتمین جشنواره فرهنگی-اجتماعی دانشجومعلمان کشور در سال جاری با توجه به ظرفیت‌های خوب قزوین به میزبانی استان قزوین برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: در جشنواره بیست و هفتم برای نخستین بار است که همه رشته‌ها تجمیع می‌شود؛ امسال دانشجویان در 52 رشته در کنار یکدیگر رقابت خواهند کرد.

این مسئول بیان کرد: در سال جاری کانون‌های فرهنگی و هیئت‌های مذهبی و نشریات و انجمن‌ها نیز در مسابقات حضور دارند که زمینه ساز ایجاد خدمات دوسویه برای دانشگاه است، تا سطح جشنواره ارتقای کمی و کیفی پیدا کند.

وی عنوان کرد: در جشنواره‌های دانشگاه‌های فرهنگیان ما اهداف بلندی را دنبال می‌کنیم و این جشنواره‌ها جایگاه منحصر به فردی در کشور دارد که در سال جاری 13 هزارنفر در جشنواره فرهنگی-اجتماعی دانشجومعلمان کشور شرکت کردند.

میرمعینی بیان کرد: از بین 13 هزارنفر از دانشجومعلمان 800 نفر آقا و خانم برگزیده شده اند که در استان قزوین طی جشنواره بیست و هفتم باهم رقابت خواهند کرد.

وی ابراز کرد: نفرات برگزیده مسابقات 52 گانه جشنواره فرهنگی و اجتماعی فرهنگیان در جشنواره ملی دانشجویان دانشگاه‌های کشور که آبان ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت.

این مسئول گفت: تمام داوران این دوره از استان میزبان یعنی قزوین انتخاب شده اند و 70 استاد در رشته‌های مختلف حضور خواهند داشت؛ مسابقات خواهران در تاریخ‌های 11 تا 14شهریورماه و آقایان در تاریخ 16 تا 19 برگزار می‌شود.
انتهای پیام/2002
با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.