دولت دوازدهم فارغ از نگاه‌های سیاسی و جناحی خود عمل کند
جمعه 29 تیر 1397

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:

دولت دوازدهم فارغ از نگاه‌های سیاسی و جناحی خود عمل کند

دولت دوازدهم فارغ از نگاه‌های سیاسی و جناحی خود عمل کند
کد خبر: 264905/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/06/08 ساعت: 9:49 AM


نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: مهم‌ترین اولویت رفتاری و انتظاری که باید در دولت دوازدهم مورد توجه جدی باشد این است که دولت عملکرد خود را برای تمامی ملت در نظر بگیرد و جناحی و حزبی برخورد نکند.به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه قزوین با اشاره به روی کار آمدن دولت دوازدهم اظهار کرد: در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری که در محضر رهبر معظم انقلاب برگزار شد نکات حائز اهمیتی از سوی معظم له در قالب مطالبات جدی نظام از دولت جدید مطرح شد که باید مورد توجه جدی دولت باشد.

وی افزود: زمانی که دولتی روی کار می‌آید باید فارغ از نگاه‌های سیاسی و جناحی خود عمل کند و با کنار گذاشتن نگاه‌های حزبی و جناحی دولت ملت، کشور، دغدغه‌های مردم و اداره امور باشد.

عابدینی تأکید کرد: اگر دولتی خود را محدود به حزب و جناح خاصی کند این تفکر و عملکرد برای کشور خسارت‌بار خواهد بود که موجب پایین آمدن شأن و منزلت دولت در اذهان همگان خواهد شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: مهم‌ترین اولویتی که باید در دولت دوازدهم مورد توجه جدی باشد، اولویت رفتاری است و انتظار از دولت این است که عملکرد خود را برای تمامی ملت در نظر بگیرد و جناحی و حزبی برخورد نکند.

امام‌جمعه قزوین با بیان اینکه رویکرد کاری دولت باید به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور باشد، بیان کرد: مطالبات هوشمندانه رهبر معظم انقلاب که با دقت در حال رصد امور هستند بر گام برداشتن در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال تأکید دارد.

وی با تأکید بر اینکه ورود در قصه اقتصاد مقاومتی به معنای مقاوم‌سازی کشور و ملت در برابر اجانب خواهد بود، اضافه کرد: ایجاد شور و نشاط و امید در مردم و ایجاد اشتغال برای نسل جوان به‌ویژه فارغ التحصیان بیکار باید جزء اولویت‌های مورد تأکید برای دولت قرار گیرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: در حوزه سیاسی دولت وظیفه دارد جامعه را از دو قطبی شدن، تشتت، اختلاف، درگیری‌های لفظی و لجاجت به سمت برادری، دوستی، هماهنگ کردن دل‌ها، وحدت، اتحاد ملی و انسجام اقشار مختلف مردم رهنمون ساخته و در این عرصه مهم خدمت‌رسانی این رویکرد را مورد توجه قرار دهد.
انتهای پیام/2002


منبع خبر : ایسنا

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.