نجفی با املاک‌ نجومی‌ها شروع کرد!
جمعه 4 اسفند 1396

واکنش اصلاح طلبان چیست؟

نجفی با املاک‌ نجومی‌ها شروع کرد!

نجفی با املاک‌ نجومی‌ها شروع کرد!
کد خبر: 264785/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/06/06 ساعت: 6:23 PM


نام حسینی مکارم که از نزدیکان محمدعلی نجفی به شمار می رود، پیشتر به عنوان یکی از گیرندگان املاک نجومی شهرداری تهران در دوره محمدباقر قالی باف مطرح شده بود.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین ،محمدعلی نجفی سرانجام پس از ابلاغ حکمش، با همراهی برخی از اعضای شورای شهر در دفتر کار خود در خیابان بهشت مستقر شد و رسماً کار خود به عنوان شهردار تهران را آغاز کرد.

نجفی با املاک‌ نجومی‌ها شروع کرد!


 نکته قابل توجه در این خصوص، حضور سمیع‌الله حسینی مکارم در جمع افراد اولیه ای است که نجفی را در دفتر کارش همراهی کردند. نام حسینی مکارم که از نزدیکان محمدعلی نجفی به شمار می رود، پیشتر به عنوان یکی از گیرندگان املاک نجومی شهرداری تهران در دوره محمدباقر قالی باف مطرح شده بود. او اگرچه دریافت املاک نجومی مطرح شده را تکذیب کرد اما همزمان گرفتن یک ملک 74 متری را تایید کرده بود.

مکارم از نزدیکان نجفی به شمار می رود. او که سابقه مدیریت در ادارات آموزش و پرورش را نیز دارد – در همان وزارتخانه ای که نجفی هم زمانی وزیرش بوده – با ورود نجفی به سازمان میراث فرهنگی در سال 92، حکم "مشاور اجرایی ریس سازمان" را از او دریافت کرد. با رفتن نجفی، مکارم در همان سازمان میراث فرهنگی ماند و معاون توسعه مدیریت شد.

او هنگام تودیع نجفی برای وی سنگ تمام گذاشت و گفت: نجفی زمانی که وارد این سازمان شد این سازمان مانند یک کشتی به گل نشسته بود اما تدبیر و مدیریت نجفی باعث شدکه این کشتی به گل نشسته بار دیگر به حرکت درآید.

اکنون کمتر از 4 سال از آن روز گذشته و با ورود نجفی به ساختمان بهشت، اخبار رسیده حکایت از آن دارد که مکارم هم به پستی در شهرداری تهران، مشابه آنچه در میراث فرهنگی عهده دارش بود خواهد رسید.

اکنون باید منتظر ماند و دید اصلاح طلبانی که برای املاک نجومی فریاد تاراج بیت المال سر داده و سینه چاک کرده بودند، درباره انتصاب مکارم چه واکنشی نشان خواهند داد.انتهای پیام/1404


منبع خبر : صراط

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.