حمله تروریستی محرمانه پلیس انگلیس به پارلمان از ضعف‌های امنی
پنج شنبه 31 خرداد 1397

روزنامه دیلی تلگراف فاش کرد:

حمله تروریستی محرمانه پلیس انگلیس به پارلمان از ضعف‌های امنیتی بسیار آن پرده برداشت!

حمله تروریستی محرمانه پلیس انگلیس به پارلمان از ضعف‌های امنیتی بسیار آن پرده برداشت!
کد خبر: 264463/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/06/05 ساعت: 10:48 AM


یک حمله آزمایشی پلیس انگلیس نشان داد تروریست‌ها می‌توانند در ۵ دقیقه به پارلمان این کشور نفوذ کنند و بیش از ۱۰۰ نماینده را بکشند.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین،روزنامه دیلی تلگراف در گزارشی از وجود نقص‌های امنیتی تکان‌دهنده در پارلمان انگلیس خبر داد.

در گزارش این روزنامه چاپ انگلیس آمده است: یک حمله تروریستی آزمایشی محرمانه پلیس انگلیس نشان داد تروریست‌ها می‌توانند ظرف ۵ دقیقه به پارلمان این کشور نفوذ کنند و بیش از ۱۰۰ نماینده را بکشند.

در یک حمله شبیه‌سازی شده -که در نیمه شب انجام شد- افسران در نقش تروریست‌ها از یک قایق برای عبور از رودخانه و رساندن خود به ساختمان پارلمان استفاده کردند. آن‌ها سپس با عبور از راهرو‌ها به ساختمان مجلس عوام انگلیس حمله کردند. اگر این حمله واقعی بود می‌توانست تلفات زیادی در بر داشته باشد.

این رزمایش زمانی برگزار شد که پارلمان انگلیس اوایل امسال تعطیل بود و اکثر اعضاء پارلمان در جریان نتایج این تحقیق قرار نگرفتند؛ اما سه منبع آشنا به این رویداد پس از آن که به سبب افشا شدن ضعف‌های امنیتی موجود شوکه شدند، اطلاعات خود را در اختیار این روزنامه انگلیسی قرار دادند.

انتهای پیام/1404منبع خبر : باشگاه خبرنگاران

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.