پشت پرده سوژه رفع حصر
دو شنبه 1 مرداد 1397

یادداشت؛

پشت پرده سوژه رفع حصر

پشت پرده سوژه رفع حصر
کد خبر: 263558/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/05/31 ساعت: 10:00 AM


سوژه سازی از رفع حصر فتنه‌گران، پشت پرده مهمی دارد که آگاهی از آن، ماهیت کاسبان حصر را بر ملا می‌سازد.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین، رضا سراج در کانال تلگرامی اش نوشت: سوژه سازی از رفع حصر فتنه‌گران، پشت پرده مهمی دارد که آگاهی از آن، ماهیت کاسبان حصر را بر ملا می‌سازد.

جریان اعتدال و رفع حصر:
جریان اعتدال در زمان معرفی دولت دوازدهم با سهم خواهی اصلاح طلبان مواجه گردید. از همین رو با مشارکت در سوژه‌ سازی از رفع حصر، از یک سو سعی کرد خود را از مطالبات و سهم‌ خواهی‌ها اصلاح طلبان رها سازد و از سوی دیگر دست خود را برای چینش مدیران میانی همچنان باز نگه دارد. ضمن آنکه تقابل جریان انقلابی و فتنه‌گران در موضوع حصر، جریان اعتدال را از پاسخگویی مصون می‌سازد.

جریان اصلاحات و رفع حصر:
ناکامی در سهم خواهی از دولت دوازدهم و پیوند جریان اعتدال با لاریجانی، سران اصلاحات را دچار سرگیجه نمود. همزمان اصلاح طلبان با چالش‌های درونی (انتخاب شهردار تهران و...) و سرخوردگی بدنه اجتماعی مواجه شده‌اند. اصلاح‌طلبان با مشارکت در سوژه‌ سازی از رفع حصر، سعی دارند بر ناکامی‌ها و چالش‌های درونی خود سرپوش ‌گذارده و با نخود سیاهِ رفع حصر، انسجام بدنه اجتماعی را حفظ ‌نمایند.

سوژه سازی از رفع حصر فتنه‌گران، تنها مربوط به دو جریان اعتدال و اصلاحات نیست؛ بلکه جریان ضدانقلاب و برخی فتنه‌گران نیز از این طریق می‌کوشند تا اجماع آمریکایی‌-‌اروپایی برای اعمال تحریم‌های حقوق بشری علیه ایران و تمدید تحریم‌های آمریکا در شهریور ماه را زمینه سازی نمایند.انتهای پیام/1404منبع خبر : مشرق

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.