کیانی; محرومیت حاتمی از لحاظ روحی به ما ضربه زد
یکشبه 18 آذر 1397

کیانی: محرومیت حاتمی از لحاظ روحی به ما ضربه زد/ دو بار باران ببارد زمین یادگار گِل می‌شود

کد خبر: 262986/ کدخبرنگار : 46/ تاریخ انتشار: 1396/05/28


کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: در این شرایط که مصدومان زیادی داشتیم محرومیت حاتمی از لحاظ روحی روانی به ما ضربه زد اما به رای صادر شده احترام می‌گذاریم.مهدی کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری صبح قزوین،‌ در مورد پیروزی تراکتورسازی مقابل نفت تهران، گفت: بازی خوبی بود. در سه هفته اخیر در شرایطی که حق‌مان نبود بازنده شدیم. شکست کار را بسیار سخت می‌کند و به تیم استرس زیادی وارد می‌کند. با تمرکز زیاد مقابل نفت تهران به میدان رفتیم. نفت بازیکنان خوب و با تجربه‌ای داشت. خدا را شکر توانستیم برنده شویم و سه امتیاز شیرین خانگی را کسب کنیم.

* کسی اشتباه کند همه مقصر هستیم

وی در مورد اینکه تراکتورسازی نواقصی دارد که به دلیل محرومیت از نقل و انتقالات نتواسته با جذب بازیکن آنها را پوشش دهد و در هر بازی از این بابت متضرر می‌شود، گفت:‌ وضعیت ما همین است. کل بضاعت‌مان همین است که می‌بینید. در این شرایط اگر کسی هم مرتکب اشتباه شود همه مقصر هستیم. باید تیم را تا نیم فصل حفظ کنیم و سپس با جذب بازیکن نقاط ضعف‌مان را تقویت کنیم.

* گروسیان مثل برادرم است

کاپیتان تراکتورسازی در مورد نقش موثری که در این چند سال در زمین داشته و هر جا که لازم بوده با کارهایی مثل در اختیار گذاشتن بازوبند در اختیار سایر نفرات سعی کرده به نوعی به آنها روحیه بدهد، تصریح کرد: نه فرزین گروسیان بلکه پشت سر همه بازیکنان تیم هستیم. بازیکنان بزرگتر تیم‌مان به خوبی از جوانان حمایت می‌کنند. گروسیان دروازه‌بان بسیار خوبی است و برای من مثل یک برادر است. کل بازیکنان دنیا اشتباه می‌کنند. اتفاقاتی افتاد که دوست داشتیم او را از لحاظ روحی بالاتر ببریم. در برد نفت هم خدا به دل فرزین نگاه کرد و توانستیم در دقیقه آخر با یک ضربه پنالتی سه امتیاز را به خودمان اختصاص دهیم.

* پشتوانه قوی به نام هوادار داریم

وی در مورد اینکه آیا تراکتورسازی می‌تواند این روند را ادامه دهد، گفت: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم. ما در چهار بازی ابتدایی لیگ فوتبال بسیار خوب و رو به جلویی را به نمایش گذاشتیم. نقاط ضعفی هم داریم که هر چه پیش برویم وضعیت را بهتر می‌کنیم. تراکتورسازی پشتوانه قوی به نام هوادار دارد. ما مدیریت، کادرفنی و بازیکنان خوبی داریم که این کارمان را راحت‌تر می‌کند. به بازیکنان جوانمان که جانانه کار کردند هم خسته نباشید می‌گویم با این وضیعت می‌توانیم با تلاش و کوشش بیشتر به جایگاه مناسبی دست یابیم.

* مصدومیت حاتمی از لحاظ روحی به ما ضربه زد

کیانی در رابطه با محرومیت فرزاد حاتمی، خاطرنشان کرد: از این اتفاق ناراحت شدیم. حاتمی بازیکن بزرگی است که می‌تواند به ما کمک کند. بعد از اتفاقی که در هتل رخ داد حاتمی و امیرحسین صادقی با یکدیگر آشتی کردند اما باز هم فدراسیون آنها را محروم کرد. ما نمی‌توانیم در این امور دخالت کنیم. در این شرایط اگر بازیکن ما محروم نمی‌شد برایمان خیلی بهتر بود. در ابتدای فصل هادی محمدی را از دست دادیم. سینا عشوری با پای مصدومش قصد کمک به تیم را داشت اما بعد از یک بازی مصدوم شد. عارف آغاسی را هم قبل از شروع فصل به دلیل مصدومیت در چند بازی از دست دادیم. در این شرایط که مصدومان زیادی داشتیم محرومیت حاتمی از لحاظ روحی روانی به ما ضربه زد. به رای صادر شده احترام می‌گذاریم اما امیدوارم او هر چه زودتر اجازه بازی کردن را به دست بیاورد.

 

* بازی با سایپا برای هر دو تیم سخت است

وی در مورد رویارویی تیمش در هفته پنجم با سایپا، عنوان کرد:‌ سایپا تیم بسیار خوب و کاملی است. آنها مربی بزرگی و بازیکنان خوبی دارند. این بازی نه برای ما و نه برای سایپا آسان نیست. هر دو تیم به کسب پیروزی نیاز دارند. با تمام وجود به میدان می‌رویم تا در این مسابقه هر سه امتیاز را کسب کنیم. 

* با دو بار بارش باران زمین یادگار گل می‌شود

کاپیتان تراکتورسازی در مورد انتقاداتی که به چمن ورزشگاه یادگار امام می‌شود، اظهار داشت: چمن ورزشگاه یادگار امام خوب نیست. تیم بزرگی مثل تراکتورسازی باید زمینی اختصاصی داشته باشد. تلاش زیادی صورت می‌گیرد اما اگر دو بار باران ببارد زمین یادگار امام به گِل تبدیل می‌شود. مسئولان زحمت می‌کشند و زیرساخت زمین را درست کردند اما یک چمن خوب و در شان تراکتورسازی آسیایی برای این زمین فراهم کنند که حریفان هم از بازی در این زمین لذت ببرند. ما فوتبال را روی زمین بازی می‌کنیم و هر چه زمین شرایط بهتری داشته باشد کارمان راحت تر است.

* امیدوارم جواب حمایت هواداران را بدهیم

کیانی در پایان یادآور شد: باز هم از هوادارانمان تشکر می‌کنم. آنها یار و یاور ما بودند. ما با تمام وجود تلاشمان را می‌کنیم و امیدوارم بتوانیم جواب محبت‌های آنها را بدهیم.

انتهای پیام/امنبع خبر : ورزشی فارس

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.