ایجاد اشتغال در روستاها اولویت بخشداران و فرمانداران قرار بگ
شنبه 30 تیر 1397

معاون عمرانی استاندار قزوین:

ایجاد اشتغال در روستاها اولویت بخشداران و فرمانداران قرار بگیرد

ایجاد اشتغال در روستاها اولویت بخشداران و فرمانداران قرار بگیرد
کد خبر: 262967/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/05/28 ساعت: 11:15 AM


معاون عمرانی استاندار قزوین بیان کرد: سیاست دولت اختصاص ارزش افزوده به مناطق محروم است و ایجاد اشتغال و فعالیت اقتصادی اولویت اصلی فرمانداران و بخشداران باشد.به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ علی فرخ زاد معاون عمرانی استاندار قزوین پیش از ظهر امروز(شنبه) در جلسه برنامه ریزی هفته دولت در دفتر استاندار اظهار کرد:هرساله در هفته دولت بیشتر شاهد انجام افتتاح و کلنگ زنی هستیم که پیشنهادم این است در سال جاری هفته دولت باید تفاوت شاخصی با سال های گذشته داشته باشد.

وی با اشاره به برنامه های انجام شده در روستاها گفت:سیاستگذاری دولت هم اکنون اختصاص ارزش افزوده برای مناطق محروم است.

این مسوول ادامه داد:اعتبار حوزه ارزش افزوده در سال جاری از ۲۰ درصد کل به ۳۰درصد افزوده شده و برآورد ما این است تا ۸۰میلیارد تومان بودجه برای مناطق محروم اختصاص یابد.

وی عنوان کرد:برنامه فرمانداران و بخشداران در حوزه های مختلف روستاها و بخش ها باید ایجاد اشتغال و فعالیت های اقتصادی در روستاها باشد و تسهیلات خوبی پیش بینی شده که با سود درصد پایین برای راه اندازی تولید اختصاص یابد.

فرخ زاد بیان کرد:استقرار شوراهای اسلامی در شهرها و روستاها از برنامه های دیگری است که امسال اجرایی می شود و باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرد زیرا این حوزه تاثیر زیادی در سیاستگذاری شهرها خواهد داشت.

وی در پایان عنوان کرد:تاکیدم این است که همفکری لازم صورت گیرد تا شاهد تفاوت برنامه برای مردم باشیم تا شرایط امیدواری برای حوزه اقتصاد و اشتغال در جامعه شکل بگیرد.

انتهای پیام/۲۰۰۲


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.