افزایش 6 تا 10 درصدی نرخ کرایه تاکسی در سال جاری
چهار شنبه 30 خرداد 1397

مدیرعامل تاکسیرانی قزوین خبر داد:

افزایش 6 تا 10 درصدی نرخ کرایه تاکسی در سال جاری

افزایش 6 تا 10 درصدی نرخ کرایه تاکسی در سال جاری
کد خبر: 262307/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/05/24 ساعت: 9:47 AM


مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: نرخ کرایه تاکسی های تحت نظارت سازمان 6 تا 10 درصد افزایش یافته است.عبدالعلی دربندی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: هر ساله با آغاز سال نو و افزایش بسیاری از هزینه‌های تاکسیرانان، بحث افزایش نرخ کرایه تاکسی توسط مسئولان امر پیگیری می‌شود.

وی عنوان کرد: در سال جاری نیز طرح افزایش کرایه‌ها پس از تصویب در شورای اسلامی شهر قزوین به فرمانداری ارائه شد که بعد از تأیید فرمانداری، از اول مرداد به تاکسیرانان ابلاغ شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: در سال‌های گذشته نرخ کرایۀ تاکسی بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر بین 10 تا 20 درصد افزایش می‌یافت که این رقم در سال جاری بین 6 تا 10 درصد است.

دربندی زاده خاطرنشان کرد: هم اکنون نرخ نامۀ موقت در اختیار تاکسیرانان قرار گرفته است تا پس از رفع نواقص موجود، برچسب نرخ جدید کرایه تاکسی تهیه و در شیشه جلوی تاکسی‌ها نصب شود.

وی یادآور شد: مأموریت اصلی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در قبال تاکسیرانان تأمین آرامش خاطر آنان است تا با آسودگی خاطر بیشتری به رسالت خطیر خود که ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است، بپردازند.
انتهای پیام/2002با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.