مجموعه‌های خبری می‌توانند به عنوان راهنما و مشاور مدیران عمل
چهار شنبه 1 فروردین 1397

شهردار محمدیه در بازدید از دفتر صبح قزوین:

مجموعه‌های خبری می‌توانند به عنوان راهنما و مشاور مدیران عمل کنند

مجموعه‌های خبری می‌توانند به عنوان راهنما و مشاور مدیران عمل کنند
کد خبر: 261331/ کدخبرنگار : 7/ تاریخ انتشار: 1396/05/19 ساعت: 1:15 PM


شهردار محمدیه در بازدید از دفتر پایگاه خبری- تحلیلی صبح قزوین گفت: مجموعه‌های خبری می‌توانند به عنوان راهنما و مشاور مدیران عمل کنند چراکه مرتبط بین مردم و مسئولان هستند و اطلاعاتی که از سوی اصحاب رسانه به دست ما می‌رسد از بطن مردم است.به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین، حسین بهزادپور به همراهی جمعی از کارکنان شهرداری محمدیه پیش از ظهر امروز به مناسبت روز خبرنگار از دفتر پایگاه خبری- تحلیلی صبح قزوین بازدید کردند.

علی کاظمی رئیس شورای شهر محمدیه در این دیدار دوستانه ضمن تقدیر از انتشار اخبار صادقانه در سایت صبح قزویناظهار کرد: این مجموعه خالصانه تلاش می‌کند تا مشکلات مردم را حل کرده و پیگیری‌های خوبی در این زمینه انجام داده است.

وی افزود: اصحاب رسانه به سختی در امر خطیر اطلاع‌رسانی فعالیت کرده و سختی‌های زیادی را در این راه متحمل می‌شوند.

در ادامه این دیدار حسین بهزادپور شهردار محمدیه به همکاری پایگاه خبری صبح قزوین با مجموعه شهرداری محمدیه در راستای پیشبرد اهداف این مجموعه اشاره کرد و گفت: آگاهی که مردم نیاز دارند آگاهی همراه با تعالی است امیدواریم این رسالت توسط اصحاب رسانه به خوبی انجام شود.

وی عنوان کرد: مجموعه‌های خبری می‌توانند به عنوان راهنما و مشاور مدیران عمل کنند چراکه مرتبط بین مردم و مسئولان هستند و اطلاعاتی که از سوی اصحاب رسانه به دست ما می‌رسد از بطن مردم است.

وی تأکید کرد: با اطلاع‌رسانی به موقع و دقیق رسانه‌ها قطع‌یقین خطا و اشتباه مسئولان و دستگاه‌های مختلف بسیار کمتر خواهد شد.

بهزادپور در پایان یادآور شد: مردم از طریق سامانه 137 و ارتباط با روابط عمومی‌ها می‌توانند مطالبات و خواسته‌های خود را به شهرداری‌ها منتقل کنند.
انتهای پیام/3009


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.